Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg


Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тук собственици са се изказвали:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=109

 

Моето мнение за стаговете е, че you get what you pay for. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро видях машината им за капаци (фусчета де) , доста хром по нея ,почти всичко беше солидно (дано да е и здраво). харесами пък и цената беше 140 лв. ама пък за толкоз пари поне не плащаш за имена на известни марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичките им работи стават без "карданите" и "крешовете"-просто са мноо кекави и недомислени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време се бях нахвърлил да купувам столче, ужким от най-скъпата серия, здраво, солидно, незнамсикво, разгледах го по-подробно, нитовете на краката му вече се бяха разклатили, а беше чисто ново в магазина. До него една стойка за барабанче пак от същата серия и пак със същия вид крака, си беше стабилна. Но явно качеството на продукция никакво го няма. Някой тук във форума се беше оплакал, че при изпускане на земята отлятите части (всичко, дето не е тръба) имали навика да се чупят. А и лично съм виждал на какво приличат няколко стаггови стойки след няколко месеца усърдна употреба, много бързо се разклекват.

 

Колкото до чинелите, някои китайци стават, сплешовете всичките са прекалено дебели и като рязани с ножицата за ламарина, крешовете нямат мелодичност, с райдове и фусове не съм имал близки срещи. Но пък огромно количество хора (не само в БГ) се оплакват, че са трошливи.

 

Така че... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време се бях нахвърлил да купувам столче, ужким от най-скъпата серия, здраво, солидно, незнамсикво, разгледах го по-подробно, нитовете на краката му вече се бяха разклатили, а беше чисто ново в магазина. До него една стойка за барабанче пак от същата серия и пак със същия вид крака, си беше стабилна. Но явно качеството на продукция никакво го няма. Някой тук във форума се беше оплакал, че при изпускане на земята отлятите части (всичко, дето не е тръба) имали навика да се чупят. А и лично съм виждал на какво приличат няколко стаггови стойки след няколко месеца усърдна употреба, много бързо се разклекват.

 

Колкото до чинелите, някои китайци стават, сплешовете всичките са прекалено дебели и като рязани с ножицата за ламарина, крешовете нямат мелодичност, с райдове и фусове не съм имал близки срещи. Но пък огромно количество хора (не само в БГ) се оплакват, че са трошливи.

 

Така че... :D

Ти кое столче си тръгнал да си купуваш да не е едно със формата на задните части.Защото аз имам такова и си ми е здраво и ми върши перфектна работа ,а за другите неща не знам .Сплашавете найстина звучат като ламарина .Райдовете ме изкефиха особено единия от тях .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе само знам че аз нищо на тая марка не бих си купил...дори и столче...макар че на дебел гъз столчето му виновно дет се вика :D:D :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе само знам че аз нищо на тая марка не бих си купил...дори и столче...макар че на дебел гъз столчето му виновно дет се вика :D:D :green:

Ще кажа и защо питам.

 

Много се притеснявам като видя ниски цени.

 

Например колко мислите, че струва това:

 

TTS-1008T WR

 

Нанесете го на search в страницата им -

 

http://www.staggmusic.com/?request=products

 

или това:

 

 

4PC DRUMSET 22" + HW - BLACK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боклуци са, виждал съм ги на живо.

И аз подозирам, че са боклуци..

 

Сайта им обаче е много добре направен - лесно се намира всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам от какво ама аз най-много харесвам чинелите на:

 

detailImage_2145.JPG

 

 

 

и барабаните на:

 

scm.jpg

 

 

 

Не знам защо... може би просто ЗилДжан си ми звучи като удряне по чинели, а Тама като сричката там-тан (удряне по барабнчета). Изобщо малко наивно, ама бих искал така оформен комплект от барабани. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe az imam edin ride Stagg Hand Made i vobshte ne e losh , samo kato che li prekaleno e napompan , v smisal che zaglushava ostanaloto ot komplekta - prekaleno silno i shumno zvuchi , no izkarva prilichen zvuk kato cialo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам дайре и китаец от Стаг. Дайрето е мноу убуу... Китаеца малко по-шумен от колкото трябва да е ми се вижда, ама стаа за сеемсе кинта кой ти го даа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам микрофони Stagg и съм много доволен! А иначе за другите им неща, що се отнася до отношение качество - цена, мисля че не е толкова зле! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.