Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg


Recommended Posts

единственото нещо което мога да ви кажа за въпросната марка(но искренно!) е:ХОРА НЕ КУПУВАИТЕ ТЕЗИ БОКЛУЦИ! Вече  имам доста солиден опит с тях и много пъти съм се зълъгвал с цената и външния вид(обикновенно всичко блести!) и сам се набутал толкова кинти че ме боли главата....Всичко се разпада с убийствена скорост!

 

Имам кардан от въпросната марка и няма никакво намерение да се разпада засега...Имам го от околко 6-7 месеца и засега го ползвам без никакви ядове...Китайските стоки в голямата си част са боклуци-не отричам,но знаете ли защо е така-защото у нас се внасят най-долнокачествените китайски стоки.В Америка не е така и там пазара страда от евтини и качествени неща които вземат хлебеца на другите..Ако имах повече пари обаче-ТАма или Сонор щях да си взема,но това е друга тема.Мисълта ми беше ,че дявола не е толкова черен,но подбирайте и гледайте ВНИМАТЕЛНО!

хем така,хем онака,а? :) кат е толкова як за кво ти е ТАМА?

Защо ми е ТАМА ли ? Хехе:ph34r: Ами хората защо си купуват Мерцедес...И знаете ли защо много от останалите не си купуват не Мерцедес:)Парички мой човек-всичко е до шибаните пари.Засега кардана ми е здрав и върши работа,а като си събера парички и Кобра ще си взема.Аз не съм професионален музикант-мога да почакам,а това което мога да кажа за кардана на Стаг е ,че колкото даваш толкова и получаваш.Взех го малко на пожар защото свирех с група и ми трябваше,а в магазина други не се предлагаха.За всяка репетиция съм го пренасял ,сглобявал и разглобявал -това прави 4-5 пъти седмично....''Кой издражи издражи'' -казваше един шоп!

А вие защо се нервите на Стаг,че ви подбива цените-марковата стока за вас ли си я купувате или за да я търгувате...И ако е толкова хубава що я продавате.Знам ,че здравите и маркови неща си държат цената-имам опит с такива неща,но пак казвам-от кардана който имам съм сравнително доволен.Факт е че ми предлагаха да си купя раид чинел на Стаг и отказах-не ми хареса и не съжалявам-после си взех Зилджан на старо:)

Никого не пращам да купува от тая марка-просто споделям опита който имам и не желая да водя излишни спорове ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

няма проблеми просто споделяме опит.... каквот съм си купил на таз марка всичко се троши....освен един сплеш който и не звучи зле!Явно може да се попадне и на горе-долу свестни неща и е въпрос на късмет.Но моето мнение е че няма смисъл да се рискува и като цяло са боклуци! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственото нещо което мога да ви кажа за въпросната марка(но искренно!) е:ХОРА НЕ КУПУВАИТЕ ТЕЗИ БОКЛУЦИ! Вече  имам доста солиден опит с тях и много пъти съм се зълъгвал с цената и външния вид(обикновенно всичко блести!) и сам се набутал толкова кинти че ме боли главата....Всичко се разпада с убийствена скорост!

 

Имам кардан от въпросната марка и няма никакво намерение да се разпада засега...Имам го от околко 6-7 месеца и засега го ползвам без никакви ядове...Китайските стоки в голямата си част са боклуци-не отричам,но знаете ли защо е така-защото у нас се внасят най-долнокачествените китайски стоки.В Америка не е така и там пазара страда от евтини и качествени неща които вземат хлебеца на другите..Ако имах повече пари обаче-ТАма или Сонор щях да си взема,но това е друга тема.Мисълта ми беше ,че дявола не е толкова черен,но подбирайте и гледайте ВНИМАТЕЛНО!

хем така,хем онака,а? :rolleyes: кат е толкова як за кво ти е ТАМА?

Защо ми е ТАМА ли ? Хехе:ph34r: Ами хората защо си купуват Мерцедес...И знаете ли защо много от останалите не си купуват не Мерцедес:DПарички мой човек-всичко е до шибаните пари.Засега кардана ми е здрав и върши работа,а като си събера парички и Кобра ще си взема.Аз не съм професионален музикант-мога да почакам,а това което мога да кажа за кардана на Стаг е ,че колкото даваш толкова и получаваш.Взех го малко на пожар защото свирех с група и ми трябваше,а в магазина други не се предлагаха.За всяка репетиция съм го пренасял ,сглобявал и разглобявал -това прави 4-5 пъти седмично....''Кой издражи издражи'' -казваше един шоп!

А вие защо се нервите на Стаг,че ви подбива цените-марковата стока за вас ли си я купувате или за да я търгувате...И ако е толкова хубава що я продавате.Знам ,че здравите и маркови неща си държат цената-имам опит с такива неща,но пак казвам-от кардана който имам съм сравнително доволен.Факт е че ми предлагаха да си купя раид чинел на Стаг и отказах-не ми хареса и не съжалявам-после си взех Зилджан на старо:D

Никого не пращам да купува от тая марка-просто споделям опита който имам и не желая да водя излишни спорове ОК?

никъв спор нема,а ти само потвърждаваш мнението ми и на други барабанисти да не си купуваме от тая марка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да явно аз все още не съм побаднал на кофти продукт ,което е много добре за мен .Абе според мен всеки си решава за себе си ако има пари много ясно ,че ще си купи Тама, или някаква добра марка важното е да не сме прецакани. :ph34r::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресен опит с нов стагг краш:

от около месец на пук на всеобщото мнение, че колкото по-стар чинел - толкова по-добре звучащ чинел - 16"-то блестящо нещо, което ползвам започва да звучи все по-гадно ! :godbless:

 

 

П.П. Това май ми е поста с най-много по- ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресен опит с нов стагг краш:

от около месец на пук на всеобщото мнение, че колкото по-стар чинел - толкова по-добре звучащ чинел - 16"-то блестящо нещо, което ползвам започва да звучи все по-гадно ! B)

 

 

П.П. Това май ми е поста с най-много по- ! B)

нищо чудно ако е тенеке и се изкривява постепенно и едва забележимо да си губи звука:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.