Jump to content
Българският форум за музиканти

Шведски метъл


Recommended Posts

На мен ми излизат някви други табели ама "Bring you back" не го виждам..вероятно ще е интересно парчето.

Поправка-щракнал съм в-у 1-вия линк.Песента е невероятна-допада ми и като стил-много радва...с ето такъв музикант бих искал да творя.Поздравления!Вокалите ти идват малко височко,но това е не защото не си ги изпял готино а защото идеята ти е доста "висока"...бих се затруднил да изпея това там горе без да трепна :)

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе да съ ЕА у некъдърника сто линка турени и ни един ми пробачка.. незнам дали повредата е само в моя телевизаор...

 

но ако речеш още един лник да прибавиш... тука сме дебнем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...при мен работи втория линк (подобрената версия) :greenangel:

 

...хареса ми...като за авторска домашна работа е ОК :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи!!! Смени снера с по "акустичен"! Руум ефекта от Аддрумс ли е ? :):yes::):greenangel::secret:

Супер песен!!!!

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ачка!!!Същинско Ланде парче. :D За вокалите не знам кво да кажа аз съм ти казал и ти можеш да ги направиш,ама много високо ги пишеш тея песни.Смъкни с един тон да видиш ,хем по здрава тресня ,като аранжимент ,хем по-лесно за изпяване :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за коментарите! Наистина парчето е в суров вариант, идеен проект. Има голяма вероятност да започнем съвместна работа с един певец от Уелс - Карл Сентънс. Пича в момента е на турне с Дон Еъри - кийбордиста на Пърпъл. С Карл направихме съвместен концерт в Габрово (Carl Sentance & Zallafeya project) , за който пуснах анонс в "какво къде кога". Скоро ще кача и видео. Изживяването беше страхотно макар и на 2 репетиции. Та се надявам нещата дa се развият, затова изпятото от мен е само идеята ми за вокалната линия, гласът ми не става за такъв тип музика, въпреки, чe го изпях с много хъс.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.