Jump to content
Българският форум за музиканти

бас китарата на Manowar


Лелдорин

Recommended Posts

Отишъл той надъхан и като почнал концертът, излязал заедно с още 600-700 човека. Вика пред входа на залата беше все едно си на ФСБ до тонколните :D

Poser! :P

аз пък бях на концертa нa Manowar с един приятел дето винаги си носи тапи за уши или памук (в Случай ,че му запищят Ушите :no: ) ,но този път Той изгледа Концерта без да се наложи да си сложи Предпазните Средства за Ушите и вика след концерта "Еба си и Чудото - Толкова Мощен Звук и не Ми Дразнеше Ушите :no: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз пък бях на концертa нa Manowar с един приятел дето винаги си носи тапи за уши или памук (в Случай ,че му запищят Ушите :P ) ,но този път Той изгледа Концерта без да се наложи да си сложи Предпазните Средства за Ушите и вика след концерта "Еба си и Чудото - Толкова Мощен Звук и не Ми Дразнеше Ушите :D )

Хехехееее... де да знам... :D

Това е все едно нощно време по магистралата като ти светне Мерцедес да си кажеш: "Ебах го в немската машина, фаровете му са хиляда пъти по-мощни от на Москвич, ама никак не ми дразни очите" :no:

Много катастрофи стават напоследък... и много SUBARU-та се тикат по новолуние. :no:

Скоро ще постна един пътепис със сними, сори за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИсля че пропускате една основна разлика между неговата бас китара и другите..ако не се лъжа струнуите на баса на Ди Майо не са струни за бас китара а са тънки и до колкото знам си ги сваля една октава надолу със ефект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тънки ще са я, при тази къса мензура няма как да сложи дебели.

Не знаех, че ползва pitch shifter. Въпреки, че е с по-тънки струни, пак може да мине и без ефект, но той явно иска по-"тежък" звук от баса. :think:

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме кефи. Щом с него не можеш утрепа хипопотам с един удар не стаа за хеви метъл <_<

ти пробвал ли си го да разбереш? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не съм го пробвал обаче чесно казано не съм много очарован..дори като го слу6ам на концерти не ме кефи звученето му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам тоя бас струва маса пари :D викам ако искате догодина на концерта да завардим джоуи и да му вземем баса.ама ще му се извиним предварително.после ще го продадем на някой и всички тук ще си купим хубави китари :guitar: are you with me? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.