Jump to content
Българският форум за музиканти

бас китарата на Manowar


Лелдорин

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе той хубаво си свири даже много ама много хубаво ама тоя бас изглежда малко тъпо...

на мен ми изглежда не малко, ами много тъпо...но в крайна слетка него щом го радва... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той свири на пиколо бас, който пък е разработен като концепция от един велик басист -СТЕНЛИ КЛАРК. Слушайте малко повече Стенли Кларк и ще чуете и там въпросния "пиколо бас".

аре наздраве и приятно слушане.

а пък ако си намерите албуми с Кларк и Били Кобам още по-яко за бирата. :D:D:):D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ви изглежда Инструмента и е ясно,че Joey De Maio e смешен на много НЕ Фенове на Manowar

...със сигурност ,оба4е, Именно Тези БасКитари , които използва Joey правят Звука на Бандата УНИКАЛЕН и на Студиен Запис и на Концерт.

Аз в Началото на Август имах Щастието да гледам концерт на Manowar в Истанбул и Повярвайте ми Звука Беше Перфектен , а БасКитарата звучеше Уникално :happy::blink::happy::happy::happy:

Бъдете сигурни ,че не е само Имидж :happy:

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че не всичко е имидж, но всичко е започнало от имиджа :happy:

Като цяло звукът на ManОwaR на мен лично ми е много постничък и никакъв бас (пък бил той и много специален) не успява да компенсира липсата на втора китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

догодина ще го гледаме на живо и ще имаме възможност да чуем бас китарата :happy:

В БГ ,групите стават за Гледане , ама ако искате и да ги чуете , ходете в чужбина на концерти :blink::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

догодина ще го гледаме на живо и ще имаме възможност да чуем бас китарата :)

В БГ ,групите стават за Гледане , ама ако искате и да ги чуете , ходете в чужбина на концерти ;):)

е зависи :) може тяхния звукооператор или там каквато му е длъжността да се справя с техниката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е той може и да се справя с техниката ама тука просто няма зала с добра акустика :)

Е, ако по няякаква случайност Manowar все пак дойдат в България, силно се съмнявам да свирят в зала...по скоро на стадион :)

а за зала 1 на НДК какво ще кажеш например, няма ли добра акустика? Въпросът по-скоро е, че не става за баш метал джангър, много излишни седалки има :)

Иначе като си спомня каква разбивка беше на Theater...звука си беше супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, ManOwaR винаги движат със собствена техника, защото част от прословутия им имидж е да бъдат "най-шумната група на света".

Tе май бяха поставили някакъв рекорд, вдигайки шум от 125 децибела или нещо от сорта... :think:

В близкото минало е било едва ли не традиция след започването на техния концерт залите да бъдат изпразнени наполовина, защото на повечето posers им се дръпва шъшкията от адската дъндания.

Дано все още да ходят по турнета с техните собствени сандъци, та да видим на живо какво е Louder Than Hell :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, ManOwaR винаги движат със собствена техника, защото част от прословутия им имидж е да бъдат "най-шумната група на света".

Tе май бяха поставили някакъв рекорд, вдигайки шум от 125 децибела или нещо от сорта... :think:

В близкото минало е било едва ли не традиция след започването на техния концерт залите да бъдат изпразнени наполовина, защото на повечето posers им се дръпва шъшкията от адската дъндания.

Дано все още да ходят по турнета с техните собствени сандъци, та да видим на живо какво е Louder Than Hell :)

2 пъти са регистрирани в Гинес за най-шумна банда,един Рекорд и е едно подобрение на Рекорда ;)

А за това ,да се изпразват залите, когато те свирят:) , хехе тва са Приказките на Шехерезада :D:)

 

Не знам в Истанбул с Каква апаратура свиреха, но звука им беше Мощен,Кристален - ПЕРФЕКТЕН. Нямаше нищо което да подразни моите Нежни,Чуващи и Знаещи УШИ ;) :read:

Така че,Кефа беше Максимален ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за това ,да се изпразват залите, когато те свирят:P , хехе тва са Приказките на Шехерезада :D:no:

Неее, не са слухове. :no:

Познавам един чичка дето още по комунизма обикаляше из Европа и ми е раздувал за някакъв концерт на ManOwaR в Италия.

Отишъл той надъхан и като почнал концертът, излязал заедно с още 600-700 човека. Вика пред входа на залата беше все едно си на ФСБ до тонколните :P

Poser! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.