Jump to content
Българският форум за музиканти

Ремонт на Бассс Кубе


Recommended Posts

извине ако може някои да ми помогне да ми даде телефон или нещо такова където мога да си оправя кубето наскоро се развали ако може някои ще му бъда благодарен намирам се в Град София и търся ремонт в софия моляви помогнете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи транзисторно или лампово, във форума има доста хора, които могат да ти помогнат. Ако е лампово препоръчвам ти метълхамър-а :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи транзисторно или лампово, във форума има доста хора, които могат да ти помогнат. Ако е лампово препоръчвам ти метълхамър-а :lol:

ихх как да ти кажа като нещо неразбирам много как да разбера каво е сорри за глупавия вупрос как да разбера какво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ихх как да ти кажа като нещо неразбирам много как да разбера каво е сорри за глупавия вупрос как да разбера какво е

 

Ами на кубето си има модел

Влизаш в интернет и по спецификацията гледаш какво е, макар че това какво едва ли е важно за един майстор.

 

 

Иначе в София има 3ма майстори, които пишат тук и ще могат да ти помогнат: Evtim_Djerekjarov, metalhammer и Parni_valjak - подредени по азбучен ред.

Разгледай във форума всеки един какво е писал и си избери майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извине ако може някои да ми помогне да ми даде телефон или нещо такова където мога да си оправя кубето наскоро се развали ако може някои ще му бъда благодарен намирам се в Град София и търся ремонт в софия моляви помогнете

zna4i kubeto e tranzistno ako moje nqkoi da mi dade telefon v sofiq na nqkoi maistor 6te sum mu mn blagodaren

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.