Jump to content
Българският форум за музиканти

@yellow Neuphoria


Recommended Posts

1)nickname: yellow nEuphoria

2)Възраст: 18

3)Образование: Последна година в Спортното училище във Варна

4)Вашият инструмент/и: моят основен инструмент е колелото :D но се мъча да свиря на китара

5)Предпочитан музикален стил: Rock Hard Rock Power Ballad Heavy metal... не съм фен на по-тежките и грозни изпълнения..

6)Вашият вдъхновител: Всички от Пърпъл, също така Ингви Малмстийн и най-яката група за мен Юръп :girl_cray2:

7)Досегашни (не)реализирани проекти: много са. Нямам търпение да запиша някой кавър с добър китарист и аз да си направя другите иснтрументи както аз си знам през cubase :)

8)Странични интереси: WRC рали, бокс, културизъм, фен на Сървайвър, обича секса и много ме кефят яките жици...

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Настоящ и бъдещ(надявам се) шампион по колоездене на България :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, Стилияне пак си се регистрирал след многото то блокирани акаунти :surprise: Само ще те уведомя, че те гледкам под лупа. Добре дошъл и МНОГО УМНАТА! Не се прави на цапнат, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай ме под лупа, преди имаше проблеми... с някой от потребителите... както и да е и аз те гледам под лупа :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.. момчетата който ме нервеха... спряха да се заяждат, може и ти да си причината, незная но аз регистрация мисля, че имам от лятото и до сега, май нямам проишествия... както и да е :greenangel: МИР :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.