Jump to content
Българският форум за музиканти

Теди Генев и неговата музика


Daughtry

Recommended Posts

Знам, че почти никой не е чувал за певеца Теди Генев. Той се занимава с музика от близо 20 години като е пял къде ли не из Чужбина. Целта ми при правенето на тази тема е, по някакъв начин да мога да покажа на българите, които обичат българската музика, че още има хора, които не са чак толкова известни и се опитват да правят нещо за бг поп музиката! Искам сами да прецените дали той е добър в това, което прави, като изслушате неговите парчета, и ми споделите тук дали Ви харесва или не. Ето линк откъдето можете да чуете всички негови парчето досега:

http://teddygenev.com/music.html

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали Ви харесва или не.

отг: не

тъй като форума има строга политика относно негативните коментари, спирам дотука :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като форума има строга политика относно негативните коментари, спирам дотука :D

 

И как го реши това? :D

 

Иначе по темата - не, не ми харесва. Но може и да не разбирам, моята музика е друга. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е музиката , човека също пее добре. Е , не е метал да хвърчат стърготини , но пък нали това е хубавото на музиката , че е различна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^опа

нещо се засегнахме. Всеки има право на мнение :girl_cray2: Не знам ти ли си Теди или пък е някой твой роднина, ама не се коркай толкова.

 

По темата - и мене не ме кефи. Не харесвам такава музика толква, просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прослушах около 7 неща и за повече не ми стигнаха нерви...

Типична "бг музика":

- Като чуеш две парчета - чул си всичките;

- такива песнички се съчиняват "за норматив" (а ла Христо Кидиков и Веселин Маринов)

- парчето за Варна прилича на компилация от лозунги - красива, горда, ("расте, но не старее") и пр. глупости, които не звучат така, сякаш човек ги е преживял лично, а сякаш са му ги спуснали "с партийно поръчение";

- аранжиментите са наивни, едни и същи схеми се повтарят до пълно дебилясване и изцяло липсват МУЗИКАЛНИ СЪБИТИЯ или ИНТЕРПРЕТАЦИИ;

- доста от текстовете са като написани с речник за рими, от рода на: нас, час, тогаз... (6-в клас)...

 

Марги Хранова си пее (стига да има материал за изпяване);

Авторът пее вярно (и безинтересно).

 

"Южен спомен" ме впечатли с по-приятни идеи...

Толкоз от мен по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качествена естрада. Професионално. Предполагам,че нещата не са от последните 10 г. или греша?

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качествена естрада. Професионално. Предполагам,че нещата не са от последните 10 г. или греша?

 

Ами парчетата са от 2003 досега. Иначе благодарим за подкрепата.

 

Конкретно парчето "Любов" ("Не е ли вече късно") е от 80-те (май че от първата половина на десетилетието). Тогава се изпълняваше от бандата на автора ( - наживо. Не знам тогава, да е било записвано с цел издаване) доста по рокаджийски и даже го харесвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си пее в собствения стил.В този форум има малко привърженици на естрадата,но смятам че всеки има право да си твори в каквато насока иска.Човекът си пее добре и със сигурност може да има доста почитатели сред по - възрастната аудитория.Веско Маринов пълни НДК...Не мисля,че и Теди няма потенциал да го направи,но му трябва яка реклама и доста пари...

Аз го подкрепям на 100%,макар че естрадата определено не е от моите любови.Всеки труд заслужава уважение... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.