Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикални магазини


SoCoLd

Recommended Posts

Значи утре възнамерявам да се метна до Пловдив за да си закупя китара,но нямам представа къде има магазини в който продават китари :greenball:

Проверих все пак в чичо google обаче не мога да открия свястна информация за местоположението им... Така че молбата ми е ако може да ми предоставите адресите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Не съм от Пловдив, но знам за един магазин, понеже преди време търсих в Гуугъл за муз. магазини. Ето линк :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи утре възнамерявам да се метна до Пловдив за да си закупя китара,но нямам представа къде има магазини в който продават китари :greenball:

Проверих все пак в чичо google обаче не мога да открия свястна информация за местоположението им... Така че молбата ми е ако може да ми предоставите адресите им.

 

Come to Sofia.Тука са повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще сам в Плд и ако искаш мога да те заведа до xxxx филхармонията и Динакорда , тъкмо и аз исках да пробвам това онва .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр

Ако не държиш да е нова , можеш да разгледаш някое от магазинчетата за инструменти 2ра ръка.Сещам се за едно на Иван Вазов което е съвсем близо до xxxx.Пада се някъде 50 - 100 метра след библиотека Иван Вазов (ако тръгнеш в посока от края на булеварда към Централна Гара (вървиш и по десния тротоар).Бих го описал като..изба оО..поне помещението е долу , виждат се 1-2 китарки през прозореца и някой друг Marshall.Иначе доколкото чух - понякога има добри попадения на стока , било то ампове или китари.

Ако все пак решиш , че искаш да е новичка , магазините са почти в една зона.Можеш съвсем спокойно да ги обиколиш , ако имаш търпение.В момента се сещам за xxxx и този в филхармонията (на Веселин Койчев) - двата са много близо един до друг Снимка ;о.Има един магазин на джумаята , на който дори не му знам името и още 1-2 в Стария град.

Ако има кой пък да те разходи из всичките магазин - цена няма xD.

Извинявам се за трудното обяснение на местонахождението на първия споменат от мен магазин..трудно е !Но пък компенсирам с другите два на картата :Д Успех и дано си намериш нещо което да ти харесва като качество и цена (трудно/невъзможно/рядко се случва/късмет , не се сетих за подходяща дума).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.