Jump to content
Българският форум за музиканти

някой има ли телефона на Стефан Владимиров?


Recommended Posts

някой има ли телефона на стефан владимиров и някаква информация къде преподава и какви пари издирват тоз човек от нз колко време вече! моля ви мн ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефан Владимиров, учителя по китара нали??

 

Беше първия ми учител, много свестен тип. Преди преподаваше там където и живееше, близо до 5-те кюшета, телефона му го нямам... не съм го виждал от 3-4 годни..

 

Ако някой има тел. да сподели, ако не - може да се разберем нещо близките дни да идем до тях.. тъкмо ще го видя, че ми е домъчняло :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Родната ми майка ми каза скоро че продава пирамиди,а аз скоро го видях на Шандор Петьофи до един плод и зеленчук.Малко се е променил човека.Тая йога им пие акъла здраво на хорицата.

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая йога им пие акъла здраво на хорицата.

 

ХАХАХАХА

 

Е айде сега де - що така. Какво против йога?!?

 

Стефан Владимиров си е супер, все така свестен и с тая йога дано всички сме с такъв хъс на неговите години. Преподава си още човека. За телефонааааа незнам - не съм му секретар и трябва да го питам иска ли още ученици. Не го виждам много често, така че някой може да ме изпревари с телефона му. Братовчедка ми ходи на уроци при него - ще питам чрез нея.

Редактирано от fire_garden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми основната ми молба беше да ми се даде телефона не колко е остарял и дали ходи на йога :offtopic-001: но както и да е надявам се някой все пак да се отзове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

В крайна сметка намери ли се телефона.И аз бих искал да се свържа с г-н Владимиров.Ходил съм при него преди десетина години.Помня му адреса,но не ми се искаше да го притеснявам у тях,но ако не намеря телефон ще отскоча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.