Jump to content
Българският форум за музиканти

сингбек


I`m a believer

Recommended Posts

Пичове и девойки МНОГО МИ Е ВАЖНО, да си намеря синг беци БЪРЗО!!!!- ПОПУЛЯРНИ ПЕСНИ МОДЕРНИ И РЕТРО. За сега съм намерил sorry seems to be the hardest word (Elton John), You are the one that I want (Grease), Feel (robbie williams), Трябват ми мн спешно и трябва да ги докарам 10, ама не мидита моля ви ПОМАГАЙТЕ

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и девойки МНОГО МИ Е ВАЖНО, да си намеря синг беци БЪРЗО!!!!- ПОПУЛЯРНИ ПЕСНИ МОДЕРНИ И РЕТРО. За сега съм намерил sorry seems to be the hardest word (Elton John), You are the one that I want (Grease), Feel (robbie williams), Трябват ми мн спешно и трябва да ги докарам 10, ама не мидита моля ви ПОМАГАЙТЕ

 

:virtuoz:

е кво им е на мидитата па ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингбеци можеш да потърсиш в eMule или в KazAa. Ако там не намериш нищо - единствения вариант е да кандардисаш някой съфорумец да ти ги направи, но ще трябва да му шарнеш някой лев, щото тва не е хич проста работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ...синг беци... :think:

Кво е туй :ph34r:

Сингбек (Singback) е дадено парче, миксирано без основния вокал. Ползва се основно в кръчмите и по конкурсите за певци, щото не винаги има кой да им дрънчи изотзаде и затова си пускат сингбека на диск и си пеят върху него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
...Ползва се основно в кръчмите ...

 

А наздраве :)

 

...Не мога да разбера защо и в най-сериозната тема, все на пиянство и на кръчми ни избива :P

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.