Jump to content
Българският форум за музиканти

Emotionsoul !


Recommended Posts

Мисля 4е е краино време да споделя ли4ния ми проект с вас !

 

наи -новата песен се казва "Sphere Of The Universe "

 

ПОЗДРАВ ЗА ВСИ4КИ ВАС !

 

 

http://myspace.com/king4otheothersideofmine

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ок аз го слушах и да ти кажа тоя орган ли е к'о е не знам а, ме умори , от начлото, та чак до края... Не знам какъв софтур ползваш, не звучи много приятно. Барабаните много изкуствени.. а гледам, аватара ти е с барабани... та и ника ти е" кардана"

 

Нищо лично и с най добри пожелания за развитие нататък и нека вдъхновението, не те оставя :greenangel:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ок аз го слушах и да ти кажа тоя орган ли е к'о е не знам а, ме умори , от начлото, та чак до края... Не знам какъв софтур ползваш, не звучи много приятно. Барабаните много изкуствени.. а гледам, аватара ти е с барабани... та и ника ти е" кардана"

 

Нищо лично и с най добри пожелания за развитие нататък и нека вдъхновението, не те оставя ;)

[/quot

вси4ко е правено на програма и така съм искал да звъ4ат вси4ки звуци ...а тва с" органа"има много мелодия ..просто исках да ви представа проекта ...тои е труден за разбиране ..за тва пове4ето не усе6та6 самия замисъл и емоция в не6тата ...всяко пар4е е силно повлияно от ...всъ6тност не е орган ама няколко насъбрани инструмента с ефекти ..но ни6то де ..благодаря за труда 4е поне си написал не6то ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едстава проекта ...тои е труден за разбиране ..за тва пове4ето не усе6та6 самия замисъл и емоция в не6тата ...всяко пар4е е силно повлияно от ...всъ6тност не е орган ама няколко насъбрани инструмента с ефекти ..но ни6то де

тои е труден за разбиране....

много труден...

не усе6там самия замисъл и емоция в не6тата

но ни6то де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едстава проекта ...тои е труден за разбиране ..за тва пове4ето не усе6та6 самия замисъл и емоция в не6тата ...всяко пар4е е силно повлияно от ...всъ6тност не е орган ама няколко насъбрани инструмента с ефекти ..но ни6то де

тои е труден за разбиране....

много труден...

не усе6там самия замисъл и емоция в не6тата

но ни6то де

Бахуре, не така, ще убиеш емоционалната му душа. Да не мислиш, че е лесно да си неразбран?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш,ама разбиорам че намерението ти е да звучи даркуейв,но на мен ми звучеше много фолк с тоя ритъм на барабаните и не хващам идеята на замотаните клавири. :) Не знам какво искаш да внушава като го слушаш,но другите неща по-имат някакъв замисъл.Поне правиш нещо което е похвално и знам че като свириш на барабани не свириш такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш,ама разбиорам че намерението ти е да звучи даркуейв,но на мен ми звучеше много фолк с тоя ритъм на барабаните и не хващам идеята на замотаните клавири. :) Не знам какво искаш да внушава като го слушаш,но другите неща по-имат някакъв замисъл.Поне правиш нещо което е похвално и знам че като свириш на барабани не свириш такива неща.

нито е даркуеив ,нито е фолк...и пар4ето не е само едно ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едстава проекта ...тои е труден за разбиране ..за тва пове4ето не усе6та6 самия замисъл и емоция в не6тата ...всяко пар4е е силно повлияно от ...всъ6тност не е орган ама няколко насъбрани инструмента с ефекти ..но ни6то де

тои е труден за разбиране....

много труден...

не усе6там самия замисъл и емоция в не6тата

но ни6то де

еми усети ги ,аз не сум виновен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цветните души е трудно да живеят в цветен свят... само това ще кажа...

 

Твоята музика за краткото време, в което съм се докосвала до нея, ми е давала толкова много сила и толкова много спокойствие. Един ден ще бъдеш велик. Сигурна съм в това :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.