Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Store Professiaonal


Quiet

Recommended Posts

Цъкаш на това, което искаш, пращаш го в "Количката"; когато си си наизбрал достатъчно неща влизаш в "Количката", нагласяш количествата(ако случайно искаш повече от 1 от някой артикул), цъкаш checkout, въвеждаш информацията си и избираш начин на плащане.

 

Коя част точно те мъчи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкаш на това, което искаш, пращаш го в "Количката"; когато си си наизбрал достатъчно неща влизаш в "Количката", нагласяш количествата(ако случайно искаш повече от 1 от някой артикул), цъкаш checkout, въвеждаш информацията си и избираш начин на плащане.

 

Коя част точно те мъчи?

 

Ами попринцип това го разбрах,но на имейла ми писаха,че не било препоръчително да поръчвам нищо от сайта докато бил в конструкция.

Искат ми пощенски код.

Ок.

Но не съм сигурен дали ще стане нещо.

Избрал съм си Cash on delivary .

Ти поръчвал ли си оттам?

Попринцип съм чувал,че може и на български да ми отговорят.

Редактирано от Quiet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на export-es@musicstore.de, може и на български, жената отсреща е Мария Милева и отговаря за връзките с БГ. Иначе аз често поръчвам оттам и не те съветвам да избереш плащане при доставката, защото ще ти струва още 13 евро. Най-добре с кредитна карта.

Успех! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на export-es@musicstore.de, може и на български, жената отсреща е Мария Милева и отговаря за връзките с БГ. Иначе аз често поръчвам оттам и не те съветвам да избереш плащане при доставката, защото ще ти струва още 13 евро. Най-добре с кредитна карта.

Успех! :thumbs_up:

 

Писах.

Благодаря много!

А какво е това наложен платеж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.