Jump to content
Българският форум за музиканти

Кожи!


Recommended Posts

аве хора дайте една ориентировъчна цена , колко горе долу струват кожите за барабаните <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Като стана дума за кожи ако може някой да даде малко помощ по въпроса със снабдяването ще съм много благодарен.Въпросът е къде в Българиа могат да се купят нови кожи REMO EMPEROR без да се налага да чакащ до догодина за да ги внесат (имам предвид така наречените дистрибутори от "Фактор"). Размерите са 8'' , 10'', 12'' , и 14'' и имам предвид ИСТИНСКИ КОЖИ REMO ,а не ментетата на които се нагледахме в близките години...

 

Ако някои знае благодаря му предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дано да започнат преди да се пенсионирам...вярно е че няма пазар за тия неща и тук повечето барабанисти сменят кожа само ако се скъса или ако е Амати примерно,но пък е съпер тъпня в магазина на официалния дистрибутор да ти кажат че следващия внос на кожи ще бъде след 15 месеца и не се знае какви точно модели и размери ще бъдат...Дано Динакорд се справят по добре с положението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тук повечето барабанисти сменят кожа само ако се скъса или ако е Амати примерно,

това пък как го реши , точно обратното се забелязва, че барабанистите се стремят да си купуват или сменят кожите колкото се може по често стига финансите да го позволяват. а иначе динакорд си внасят поръчките доста често , ако не се лъжа на всеки 2-3 седмици, в зависимост от поръчките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В момента при Капъша кожите на Aquarian са с намаление или цените са паднали, но ударната за 14" соло барабанче от 34 я взех за 28 лв. И нинак не е лоша! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

защо не пробваш при Русинож, той имаше някакви РЕМО.

Аз също предпочитам тях, но като няма други и ЕВАНС са страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

защо не пробваш при Русинож, той имаше някакви РЕМО.

Аз също предпочитам тях, но като няма други и ЕВАНС са страхотни.

Я го мани тоя мушеник,само се надува и като започне да говори глупости от сорта как преди 30 години на златния орфей е забил най -доброто соло и никой неможе да го надмине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив продаваха до скоро Remo. Не съм сигурен точно за какви серии става дума...ама ако има някой от Пловидив може да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да значи жъж Пловдив със сигурност има такива кожи(REMO). На центъра до по6тата има една сграда, която е сграда на някаква филхармония там...ами зна4и на партера има музикален магазин и там продават. А другото място пак в Пловдив е известно като "Дупката"...тва е по булевард Васил Левски мисля(или Христо Ботев...сори много ги бъркам тия имена)абе като застанеш срещу въпросната филхармония на центъра тръгваш по дясната улица, която отива към ЖПгарата и "Дупката" ти се пада вляво малко след като минеш РПУ-то. Така де и там също има кожи REMO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В Пловдив няма жива кожа Ремо вервайте ми .във филхармонията магазина на Веско Койчев рабори с Динакорд и предлага само Еванс.В дупката може и да има някое Ремо но втора употреба.Нови кожи Ремо предлага само Фактор,който се намира зад Пловдивския университет на ул.Костаки Пеев.Само че там нямат жива кожа и скоро не очакват зареждане,тази информация е от преди 2 дни.Имат гадните кожи които уж се водят Ремо но се казват Encore и няколко Fiberskin, като по размери всичко им е над 14 инча.

Фактор е официален дилър на ремо но за съжаление мн рядко внасят някоя партида и то предимно Ambasador и Pinstripe.

Друго място в Пловдив е магазина на IGS до кукления театър.Там ако има ще са 3-4 кожи а цените им са с 10 лв над нормалното.въобще пичове успех ви желая....

Аз от половин година безуспешно търся кожи Remo Emperor ,но определено в Пловдив не е мястото :D .Като гледам и в софия няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.