Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Satriani


Recommended Posts

Търся оргиналните книги с транскрипциите на албумите му.Моля, ако някой има нещо по въпроса да ми помогне.Няма значение дали е оригинална книга,фото-копие или в pdf-формат.Ето снимка на една от книгите:

 

HL-2500544.jpg

 

Inside look1:

4970437_02.jpg

Inside look2:

4970437_03.jpg

П.С. Ако някой търси подобни неща, аз имам книгата със всички китарни партии на Пинк Флойд към албума The Wall.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото съм несъгласен как са описани парчетата.Това,че звучат вярно,не значи,че сатриани така ги е написал.Моя учител по китара ми даде една табулатура от едно списание за китари на Starry Night и това,което пишеше там е коренно различно,от това,което намирам в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма имаш предвид, че само звучат като верни, а всъщност не са?

Защото, ако звучат вярно аз персонално не виждам проблем (за мен). В смисъл, че позиции/пръстовка можеш да ги промениш?

 

За тези книги не знам, но имам разни книги с табулатури, които са откровенно грешни, така че и на тях не разчитай, че точно изпълнителя/композитора ги е писал/преглеждал освен ако изрично не е упоменато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Joe Satriani Anthology. Ако те интересува някоя от табулатурите вътре, мога да ти я сканирам... по възможност 2-3 песни максимум, че е голяма играчка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 years later...

Joe Satriani-cristal planet

Joe Satriani-Dreaming N11

Joe Satriani-Flying in a blue dream

Joe Satriani-Is there love in space

Joe Satriani-Not of this earth

Joe Satriani-strange beautiful music

Joe Satriani-super colossal

Joe Satriani-The extremist

Joe Satriani-Time machine1

Joe Satriani-time machine2

Joe Satriani-ballads

аз имам тия сонгбукове или турсиш нещо по-определено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Напиши в Гуугъл "joe satriani songbook" (можеш да добавиш и ".pdf") и ще видиш колко резултата ще излязат :) Тези,които съм разглеждал от тях,са си 90% наред и много често нямат нищо общо с повечето табове писани от знайни и незнайни китарни герои. За 100% - вадене по слух и четене на ноти/табове ;) Имам някои от тях и ако търсенето в нета не ти свърши работа прати ми Л.С.

 

Поздрави,

Рахата

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.