Jump to content
Българският форум за музиканти

авторско парче на група Flies In The Head


Recommended Posts

На F.I.T.H имам и Fight To Be Free, която кефи :cheers: и наистина по това време БГ рап метъл не бях слушал. Интересно, на морето на Union Fest-а срещнах някакъв тип от Димитровград, дето като споменах FITH май каза, че брат му свирил в групата..пък не беше ти   :green:

не знам кой си срещнал и какво си разбрал, но Flies In The Head e Мой Проект и от всички хора които са били в групата , само аз имам Брат ,двама имат сестри,или са сами.Единия от Раперите Y.C.F. има по-голям Брат,който отдавна е женен, а и се съмнявал Айфела да ходи по такива места вече :cheers:

Така че, не се съмнявай в мен :cheers:

Във Форума има хора,които ме познават от времето,когато се занимaвах само с Flies In The Head,така че ,думите ми могат да бъдат потвърдени!

Потвърждавам!!!

 

Родловието на останалите ми се губи. Но проекта си е на Корсара. Даже оня ден си го намерих на касета у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Корсаре, КУЛТОВ си!

 

и не виждам къв бар чувате...

 

Тотални поздравления за съвсем приемливото качество макар годината!

 

едит: няма и чупене на чаши... прозорците не сачаши!

Редактирано от Sturmfuhrer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едит: няма и чупене на чаши... прозорците не сачаши!

ам не знам кво са чаши ли,прозорци ли :think:

знам само, че не знаехме как да свършим и търсихме семпъл да върши работа за Края :o:lol:

откраднахме тоя от някаде и тва е! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едит: няма и чупене на чаши... прозорците не сачаши!

ам не знам кво са чаши ли,прозорци ли :think:

знам само, че не знаехме как да свършим и търсихме семпъл да върши работа за Края :o:lol:

откраднахме тоя от някаде и тва е! :cheers:

Това епросто прозорец... падат и някви дърва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това епросто прозорец... падат и някви дърва...

и какво е времето?

Ден/Нощ?

вали ли ?

пече ли ?

:lol::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стурме ей такваз музика да праехте с дистормент щех съм ви най големия фен...а моа ти кажа че напрао бар си се чува ;)

а освен тва при половение че съм чул 'БАР' е по логично да си помисля че падат чаши накрая а не прозорци защото,о по дяволите, все пак ако чашите не са скъпи като направят контакт с пода ,естествено с зададено някакво ускорение (макар и само земното),а може и нарочно бутнати,хвърлени etc. etc. , биха прозвучали като паднало стъкло,направило контакт с повърхността на земята иии тъй като тя му отвръща със същата сила,пък то горкото е по слабо от земята,иии се чупи,и издава такъв звук който уви,за жалост,може да се вземе за звук от счупвуващи се чащи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... логично да си помисля че падат чаши накрая а не прозорци защото,о по дяволите, все пак ако чашите не са скъпи като направят контакт с пода ,естествено с зададено някакво ускорение (макар и само земното),а може и нарочно бутнати,хвърлени etc. etc. , биха прозвучали като паднало стъкло,направило контакт с повърхността на земята иии тъй като тя му отвръща със същата сила,пък то горкото е по слабо от земята,иии се чупи,и издава такъв звук който уви,за жалост,може да се вземе за звук от счупвуващи се чащи ;)

;) дейба и чаши дейба ;)

Албума "Come Out And Play" '85 на Twisted Sister с Чаши ли почва или с Бутилки!

Бая Бирени ми приличат!

ай Наздраве! ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой си срещнал и какво си разбрал, но Flies In The Head e Мой Проект и от всички хора които са били в групата , само аз имам Брат ,двама имат сестри,или са сами.Единия от Раперите Y.C.F. има по-голям Брат,който отдавна е женен, а и се съмнявал Айфела да ходи по такива места вече :)

Така че, не се съмнявай в мен :cheers:

Във Форума има хора,които ме познават от времето,когато се занимaвах само с Flies In The Head,така че ,думите ми могат да бъдат потвърдени!

Wow споко бе :cheers: просто ми беше интересно, изобщо не твърдя, че не е твой проект. A това накрая и аз мисля, че е прозорец, освен ако не е примерно 5-литрова чаша, че да издаде такъв звук :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой си срещнал и какво си разбрал, но  Flies In The Head e Мой Проект и от всички хора които са били в групата , само аз имам Брат ,двама имат сестри,или са сами.Единия от Раперите Y.C.F. има по-голям Брат,който отдавна е женен, а и се съмнявал Айфела да ходи по такива места вече :)

Така че, не се съмнявай в мен :bravo:

Във Форума има хора,които ме познават от времето,когато се занимaвах само с Flies In The Head,така че ,думите ми могат да бъдат потвърдени!

Wow споко бе :curse: просто ми беше интересно, изобщо не твърдя, че не е твой проект. A това накрая и аз мисля, че е прозорец, освен ако не е примерно 5-литрова чаша, че да издаде такъв звук :lol:

Абе чета, чета и си викам А бе толкоз ли съм прост или одъртех? Еба си философските увъртания около амбалажа. На кой му пука чаши ли са или друго. За мен лично са трушиени буркани... Ама к'во от т'ва? Не може ли една песен да е ПОВЕР и без филосовски трактовки около четвъртостепенните елементи като Sound ambiences в края... Каза си човека т'ва имал - т'ва сложил...

Аре сега 'ко има някой по-малко философ, да каже нещо за свирене, композиция и т.н. Стъкларията е ясна.

 

Между другото, доколкото си спомням Gretest sHits беше в по-голямата си част записван от концерти и точно тая песен нещо ми се губи. Не съм много сигурен ама и от Mp3.com май бях изтеглил всичко и пак спомен нямам. Кога сте го правили т'ва?

Не че ми е важно, ама съм изпуснал...

 

Иначе Кефи Яко. Тресня трябва да ИМА!!!

 

И последно - повече пари няма да искарате от "Шитовете", обаче кажи откъде да си ги надърпаме щото касетофон нямам в момента, а се присещам отвреме на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, доколкото си спомням Gretest sHits беше в по-голямата си част записван от концерти и точно тая песен нещо ми се губи. Не съм много сигурен ама и от Mp3.com май бях изтеглил всичко и пак спомен нямам. Кога сте го правили т'ва?

Не че ми е важно, ама съм изпуснал...

 

Иначе Кефи Яко. Тресня трябва да ИМА!!!

 

И последно - повече пари няма да искарате от "Шитовете", обаче кажи откъде да си ги надърпаме щото касетофон нямам в момента, а се присещам отвреме на време.

ба Greatest sHits беше записан на една репетиция, с няколко връщанета :) ,

 

а "3 катъра" е песен от 2001 , тогава токо-що си бях купил DIGI 001 и пробвахме ко може ;) и понеже нямаше Банда на разположение за Запис(то и студио нямаше)...

... та след един Мисловен напън на Брат ми под Душа и няколко часа опити след това резултата е този ;)

иначе , няма ко да се обсъжда тази песен,тва е просто един майтап от наша страна :lol:

имаме още някви подобни напъни , ама ай друг път ша се чуят :)

Като не печелим от подобни проекти не се и занимаваме сериозно!

Пък и липсва барабанист, а MIDI drum programminga иска доста труд пред PCto и въображение...

От 3-4години насам парите ми идват от обикалянето ми с Чалга певиците и за Собствен Метъл не ми остава време :curse:

Виж идеи сме нахвърляли, ама От Праграф 22 не мога се измъкна - Когато работя с Чалгата имам пари и нямам време за метъл, а когато Правя Метъл ми отнема доста Време и се получава липса на Пари :wall: :wall: :wall:

...не знам докога така :P:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стурме ей такваз музика да праехте с дистормент щех съм ви най големия фен...а моа ти кажа че напрао бар си се чува :curse:

а освен тва при половение че съм чул 'БАР' е по логично да си помисля че падат чаши накрая а не прозорци защото,о по дяволите, все пак ако чашите не са скъпи като направят контакт с пода ,естествено с зададено някакво ускорение (макар и само земното),а може и нарочно бутнати,хвърлени etc. etc. , биха прозвучали като паднало стъкло,направило контакт с повърхността на земята иии тъй като тя му отвръща със същата сила,пък то горкото е по слабо от земята,иии се чупи,и издава такъв звук който уви,за жалост,може да се вземе за звук от счупвуващи се чащи :bravo:

Тъй де, грешката ти почва от това, че си чул бар :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой си срещнал и какво си разбрал, но Flies In The Head e Мой Проект и от всички хора които са били в групата , само аз имам Брат ,двама имат сестри,или са сами.Единия от Раперите Y.C.F. има по-голям Брат,който отдавна е женен, а и се съмнявал Айфела да ходи по такива места вече

Така че, не се съмнявай в мен 

Във Форума има хора,които ме познават от времето,когато се занимaвах само с Flies In The Head,така че ,думите ми могат да бъдат потвърдени!

 

Потвръждавам кат магаре :exclaim:

Даже съм свирил 96-та на концерт с тях ма те не помнят сигур...карай имам го на репортаж-запис от местната радио точка :):):)

 

А по въпроса с чашите не се заблуждавайте :rolleyes: твае на корсара про тулса кат си го смени с кюбейса :godbless:

 

 

хахахаха :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.