Jump to content
Българският форум за музиканти

Heart Beat нова вресия!


DeathZone

Recommended Posts

Здравейте , парчето което поствам все още е в процес на доизглаждане и дозаписване и като звук и като изпълнение но ще се радвам да споделите как ви се струва , китарите са записвани с микрофон AKG D60S или нещо подобно беше, директно от ампа. Баса е на Гео , а останалото е от PC-то. Ми тва е а ето и линка HEART BEAT

 

 

Ето ТУК е стария вариант , който записах преди няколко години , ще се радвам ако някой има желание да ги сравни и да ми каже върху какво според него трябва да се работи за да станат още по добре нещата!!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

росене ти за пореден път избиваш фаянсови плочки от пода и тавана едновременно.. Allan Holdsworth, Frank Gamble, Tony Mc Alpine .. какви незначителни дейци на културата. нямам думи.. ей това е нр. 1

:lol::lol::bravo::lol::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Редактирано от Archikanzler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , ама ще ме вкараш в беля с тези определения , доста съм далеч от тея зли гении ..... ........ Хайде на здраве :bravo::lol::bravo::lol::bravo::bravo::bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , парчето което поствам все още е в процес на доизглаждане и дозаписване и като звук и като изпълнение но ще се радвам да споделите как ви се струва , китарите са записвани с микрофон AKG D60S или нещо подобно беше, директно от ампа. Баса е на Гео , а останалото е от PC-то. Ми тва е а ето и линка HEART BEAT

 

 

Ето ТУК е стария вариант , който записах преди няколко години , ще се радвам ако някой има желание да ги сравни и да ми каже върху какво според него трябва да се работи за да станат още по добре нещата!!!!

Много зла е станала тази нова весия!Браво на тебе и на фънк-мастър Гео-изроди сте и ще се напиваме мощно като се върна или пък вие дойдете на гости :lol::bravo: :guitar: :lol: !

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , парчето което поствам все още е в процес на доизглаждане и дозаписване и като звук и като изпълнение но ще се радвам да споделите как ви се струва , китарите са записвани с микрофон AKG D60S или нещо подобно беше,  директно от ампа. Баса е на Гео , а останалото е от PC-то. Ми тва е а ето и линка HEART BEAT

 

 

Ето ТУК е стария вариант , който записах преди няколко години , ще се радвам ако някой има желание да ги сравни и да ми каже върху какво според него трябва да се работи за да станат още по добре нещата!!!!

Много зла е станала тази нова весия!Браво на тебе и на фънк-мастър Гео-изроди сте и ще се напиваме мощно като се върна или пък вие дойдете на гости :lol::bravo: :guitar: :bravo: !

 

Владо

Блгодаря ти , с най - голямо удоволствие ....... ще се радвам ако стане , пък като вържеш конците ще подръкаме заедно , дано поне тогава да не личи разликата в нивата ни (за пиене говоря :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте правили записа - гео е минал как студиото в софия или сте обменяли фаилове по нета?

С твое позволение ще отговоря вместо Росен.

Обменяме файлове чрез Интернет.За съжаление Каварна е доста далече от София :pray:.Конкретно моят звук е през Behringer Bass V-amp,който продавам.

Лично за мен звукът,който се е получил не е това,което искам,но ще е така докато си намеря Line6. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве не съм фен на такава музика, ама от това което чух, ще е срамота да кажа че не е хубаво, така де, Господ ми е дал уши, голям резил ще е ако подмина Heart Beat-a. Много гот <_< , тъкмо сега е около 21:30 и се намирам на едно тихо място, и това парче просто си пасна на местото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички и благодаря че отделихте време да чуете нашето творение! Определено ще помисля още върху идейката , защото ми се иска да звучи още по завърешено и разнообразно. Смятам че и върху звука има какво да се пипне , но това което се опитвам в последно време , макар че живея в жилищен блок е да записвам китарите с микрофон от усилвателя, смятам че така е по истинско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.