Jump to content
Българският форум за музиканти

Yamaha S03 или?


Fortissimo

Recommended Posts

И аз съм за Roland Juno-D, пробвал съм ги и двете, пък съм питал и в разни форум за тях и винаги хората препоръчват Роланда пред тази Ямаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека този приятел на фортисимо да влезе в сайт на Роланд и да си дръпне видео на Джуно Д.Ще се очарова.Има и вокодер клавира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф. Аз до скоро бях голям фен на Ямаха и почти не съм пробвал Роланд, пък и то в България нямаше много такива, обаче тук пък има основно Роланд и от немай къде реших да пробвам Roland FP-5, което страшно ме изкефи и в момента е настоящото ми електронно пиано. След това взех да тествам и разни други нещица на Роланд, включително синтезаторите им, между които и Juno-D и останах много очарован от възможностите, като се има предвид цената. И по принцип много взех да се кефя на повечето нови неща на Роланд. Гледайте демонстрацията на Roland RD700-SX, това е електронно пиано, но с дооооста повече възможности от моето, страшно ме кефи и даже в момента се опитвам да направя една врътка и да си го взема, дано да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф. Аз до скоро бях голям фен на Ямаха и почти не съм пробвал Роланд, пък и то в България нямаше много такива, обаче тук пък има основно Роланд и от немай къде реших да пробвам Roland FP-5, което страшно ме изкефи и в момента е настоящото ми електронно пиано. След това взех да тествам и разни други нещица на Роланд, включително синтезаторите им, между които и Juno-D и останах много очарован от възможностите, като се има предвид цената. И по принцип много взех да се кефя на повечето нови неща на Роланд. Гледайте демонстрацията на Roland RD700-SX, това е електронно пиано, но с дооооста повече възможности от моето, страшно ме кефи и даже в момента се опитвам да направя една врътка и да си го взема, дано да стане.

ами пожелавам ти го да стане! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел иска да си взема 03 , дайте предложение за евентуално друга свирка .

Roland Juno D,определено е по-добрият вариант!

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.