Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква китара да си закупя


THEWOLF

Recommended Posts

Не, бе човек, аз си правя майтап с теб, такива като теб не е редно изобщо да ги допускат да публикуват теми. Как не те е срам след всичките подигравки поне да не си смениш ника?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ако си напълно начинаещ към електрическата китара тази е добра а най-добре е да си събереш кум 400 кинта и да си купиш стартовия пак на Скаяр

Към "кум" ,бе? Кой ще се жени?

 

А бтв, не ги знам тея "Скаяр"...някой ще ми даде ли информация?

Омг,буквите са една до друга объркал съм ги :girl_witch: и имах предвид Squier :thumbs_up:

 

а и какво имаш предвид под ' Към "кум" " а? после аз и TheWolf сме бъркали :thumbs_up:

Редактирано от Tomcat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си напълно начинаещ към електрическата китара тази е добра а най-добре е да си събереш кум 400 кинта и да си купиш стартовия пак на Скаяр

Към "кум" ,бе? Кой ще се жени?

 

А бтв, не ги знам тея "Скаяр"...някой ще ми даде ли информация?

Омг,буквите са една до друга объркал съм ги <_< и имах предвид Squier <_<

 

а и какво имаш предвид под ' Към "кум" " а? после аз и TheWolf сме бъркали <_<

http://www.squierguitars.com/news/ ето повече инфо за тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА ЧОВЕК ВЪВ ФОРУМА, КОЙТО ДА НЕ ЗНАЕ ЗА ТЕЗИ КИТАРИ, СПРИ СЕ ВЕЧЕ! ПРОБВАЙ ТЪРСАЧКАТА И ЩЕ ВИДИШ, КОЛКО ТЕМИ ИМА КАТО ТВОЯТА! <_<

Редактирано от Fender_str
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се заяждали с момчето! Пичага, не ги слушай ти си различен, но по добрия начин! Пък и те са лоши.

 

Тая твоя ирония толкова ли е тънка, че не се осеща? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата беше да ми кажете дали си заслужава да си зема Squier а вие ме изядохте заради речника

Заслужава си вземаи моята първа китара също беше Squier ще доиде един момент в които обаче тази китара вече няма да те задоволява <_< това е момента да минеш на Fender <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха... или THEWOLF си прави пълен та*ак, или наиситна го вее вятър на бял кон... Или пък хич не му дреме наистина кой кво мисли за него. :D

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъстнос неми пука кои какво мисли немога да им каза не мислете че съм тъп (не че не съм ) но ако ти пука кои како мисли за теп по голямата част от времето ти ще минава да бъдеш този които др-те искат да си не да си този които искаш ти да си и така губиш своята уникалност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, мопс, напиши поне 1 ред правилно, няма ли модератори тук? На мен сте ми изтрили поне 5 поста досега, ама тази тема не я махате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.