Jump to content
Българският форум за музиканти

Джемче


johniebgood

Recommended Posts

Тези дни нещо ме налегна вдъхновението и си направих един джем със себе си , ако искате да участвате и вие – добро сте дόшле , както казват на запад (от нас) !

Предварително моля китаристите за извинение , че се осмелих да си изсвиря китарите , ама така ми е по-лесно.

 

Мой вариант

 

За джем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Mного хубава тема.Нахвърлях едни сола, но ме е срам да ги пусна, ще пробвам пак, но не обещавам нищо.Не е като да свириш на три акорда. :greenangel: (блус)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Десен бутон в/у player-ът, properties , location,копираш ето този адрес-http://f23.putfile.com/getfile/1202092920video1234sslash32207550617.mp3 и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.esnips.com/doc/7e626bba-c7da-4c...niebgood-jam-03 Има груби грешки, но по добре няма да стане. Записвах с ReValverIII, a после обработих малко с Sound Forge...та исках да кажа, че фалша не е от софта, а от задкитарното устройство...и тънките струни които използвам и съм на път да зарежа. Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и на двамата. :-(@ johniebgood С тези аплодисменти направо ме побърка. :D За фалшивото не знам, на малки колонки като го слушам е добре, на на големите нещо не ми звучи както трябва.Уча се.Може и да е от многото високи които съм сложил, но ако ги махна солото става много "глухо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте добри :(

Ето малко набързо скопосана, блусоподобна МАЗАНИЦА от мен.

 

 

Между другото, големи проблеми имах да схвана схемата :greenball: и май така и не я схванах , ама карай ...:)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте добри :punk_guitar:

Ето малко набързо скопосана, блусоподобна МАЗАНИЦА от мен.

 

 

Между другото, големи проблеми имах да схвана схемата :) и май така и не я схванах , ама карай ...:)

 

 

clapping.gif

Браво Агоп , много добре си схванал идеята , то аз самия не я схващам съвсем... , имаш страхотни попадения и както обикновенно си на ниво , темата ти страшно ме изкефи !

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.