Jump to content
Българският форум за музиканти

Кавър на Металика


Heartman

Recommended Posts

Едно ударно старо парче.Сийка се развали или по познато,като Seek&Destroy,македонците пък му викат Cакам да строим.Ами не съм се съобразявал много с бекинг трака,щото и той не се съобразява с мене :) и е малко изкълчен ама такъв имам ,а не ми се занимаваше да го оправям.Радвайте се! :)

 

http://media.putfile.com/HeartmaN-SeekDestroy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам че си от града в който уча,така че те подкрепям :)

станало е добре,имаш и добър звък.Трябва да си оправиш барабаните и да насложиш един бас и ще стане още по хубаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, супер, но определено ти липсва координация, особено на солото ... Доста "мажеш" и свириш фалшиво..., почти никакво тремело, липсва, както обичам да казвам "Хаметското", а и ритъма ти убягва много, да не говорим, че рифа след дръм брейка на Ларс, не се свири така ... Ала добре е станало, продължавай все така и ще пожънеш успехи! :)

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че добре е станало,само китарата иска повече тремоло и атака,солата хамет звучат по-меко.Какъв е чейна???Звука на китарата ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, супер, но определено ти липсва координация, особено на солото ... Доста "мажеш" и свириш фалшиво..., почти никакво тремело, липсва, както обичам да казвам "Хаметското", а и ритъма ти убягва много, да не говорим, че рифа след дръм брейка на Ларс, не се свири така :punk_guitar:

 

Е,нали е кавър?

Към автора-Добре,но колегата е прав че трябва да го дъвчеш още докато стане като по мед и масло :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.