Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте


Recommended Posts

Здравейте:)

Аз съм Петя от София на 24г..Много ми харесва сайта и реших и аз да се регистрирам.Не свиря на нищо за сега.Имам обаче една молба към вас.Много обичам да пея в свободното си време (когато не си играем с дъщеря ми 1,6г.) и искам да ви попитам дали има сайт или записки някакви в нета от които мога да науча нотите.Искам да мога да пея песните като видя музиката.Сега си пея само песни които съм слушала, но има текстове които ми харесват, но като не знам нотите не мога да разчета музиката.Ако можете да ми помогнете, много ще се радвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Петя! Радваме се, че има още нови попълнения сред нас :) За твоето желание, надали ще има записка, която да помогне. Всичко ще бъде ОК, ако тръгнеш на вокален педагог, солфеж и т.н. :) Това, което е написано по книгите е суха теория и надали ще може да свърши работа, при положение, че няма специалист до теб, който да ти помогне.

 

Успехи!

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много :punk_guitar:

 

А, от каде да намеря някои да ме научи?Колко урока отнема по точно колко седмици (месеца) ще ми трябват?И колко върви заплащането?Мерси:)

Редактирано от IgniteAll
Цитирането на предходен пост не е позволено с цел да ние прегледен форума.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, моят съвет е да се поровиш в нужните секции на форума и да видиш как вървят цените. Аз лично не мога да кажа, защото никога не съм се интересувал от вокали... има си хора за тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.