Jump to content
Българският форум за музиканти

Стойка за стена на панела?!


Recommended Posts

Пичове, все някой трябва да е пробвал да си закачи стойката на панелка. Интересува ме дали ще стане с някакви по-специални (големи и здрави) гвоздеи и чук или няма да мина без бормашина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С дюбели най добре ама нестава без пробиване :offtopic-001: . А с котките никога не знаеш каква изненада те чака. Пребирам се от работа да си дрънна на чисто новата колона за китара и като я видях и придобих зелен тен, мойта маца решила да си точи ноктите на нея и я беше направила......не искам да си спомням

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, винаги съм бил на мнение, че животни нямат място в домовете на хората, особено апартаменти :P Но това е друг въпрос ;)

 

Без дюбели, мисля, че няма да минеш. Мисля, че и съвсем малки дюбели ще ти свършат работа, да не вземеш да дръннеш някои 7-8-9 милиметра - на тях можеш да обесиш човек, ако искаш :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюбели 6мм и винтове 5мм в тях - с такива закачам почти всичко вкъщи :)

И ударна бормашина - с гвоздеи, дори стоманени, закалени - никакъв шанс :)

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[офф]

 

между другото къде се продават "окачвачки" за китари, кат тия в муз. магазини?

 

[/офф]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм...пробиването на бетон (евентуално) с "мега-ветинджос 20-30 левова дрелчица" може и да не е толкова лесна задача. Имам опит от първа ръка в пробиването на стени, панели, таванно-подови плочи и т.н. и знам, че докато е мазилката всичко е ок, но като удари в бетона - душа (+ ръка, бормашина и бургия) да ти е яка :icon_shithappens: Поне се снабди с хубава бургия специално за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.