Jump to content
Българският форум за музиканти

Would?


ultramega

Recommended Posts

Вокалът е слабичък като въздействие. Даже на 1:40 мин. има едно странно "Хе-е-й", което не трябва да е така. Музиката е направена добре,

но ultramega, малко отривисто и рязко си го изсвирил. Песента е доста по-меланхолича така да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега,харесва ми.барабаните ми се струват малко силнички,ама май така ми се струва.те мойте все силни стават и имам "страх" вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rocker_vn вероятно си прав. Слушайки твоите миксове мисля че са по-добре от моите и при теб всичко се чува по-ясно ... така че може би преценката ти е вярна(поне по-добра от моята)

 

Monolith , според мен Badan изпя воклите доста добре.Песента е трудна за пеене има специфични извивки, той ги докара. За въпросното "Хе-ей" съм съгласен. Доколко са въздействащи вокалите ,наистина е друг въпрос, но предполагам и ти знаеш какво е да записваш в домашни условия. Тихо не се записват добре , ни китари , ни вокали, но в нашия случай ,така се налага, а това се отразява на свойството да въздейтват нещата. Както и да е ... аз лично нямам големи претенции за записа, направен е за кеф, естествено че има к'во да се иска повече.

 

Благодаря че сте отделили време да чуете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за коментарите. Относно това "хе-ей", което изпях на втория куплет, запомнил съм го така от един техен концерт. :cheers2:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мнооооооооооооооооооооого сполучливо :punk_guitar::):bravo::bravo:

Ultramega това с ОНАЗИ китара ли е записвано или някаква друга.

Много добре звучи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Е да ;) Много сме далеч от АIC със Фил Анслемо разбира се...

 

Sad But True ,да , китарата е тази за която си мислиш. Тук е момента пак да благодаря за помоща със свързването на адаптерите :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста cool :)

 

Като цяло - въздействащо звучи. Странно ми звучи вокалът на местата преди влизането на втория глас - някак малко неубедително. Има някои мелодични неточности пак при гласа, където тоновете са...хм... някъде около точните и е трудно да се каже дали е фалш, или е съвсем близо. Мисля си обаче, че съвсем мъничко му трябва на кавърчето, за да звукне здраво.

 

Изненадва ме фактът, че вокалът се е старал да го изпее точно като оригинала - онова коментирано "Йеее" е показателно. Няма смисъл да го вмъквам тук, но все пак - ако пееш/свириш нещо 1:1 като оригинала, не правиш кавър. Всички се учим от големите, но на мен примерно би ми било интересно да чуя как парче на Alice ще го изпее примерно фен на Chris Cornell - от една вълна и време са, а похватите и внушението съвсем различни...

 

Иначе идеята да се чува повече сиатълски саунд из форума е N1 :metalist:

 

Rock on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе идеята да се чува повече сиатълски саунд из форума е N1 :punk_guitar:

 

Rock on!

 

Аз съм за! МнОгооооо ЗА!

 

На вокала не му стигат данни за някои високи тонове и от там според мен идва неубедителното звучене. Интересно ми е къде и как е записвано, защото имам чувството, че не е смеел да викне както трябва на определени места и от там идва още малко загуба на ... де да знам налягане може би (то едното и другото се припокриват може пък заради спокойствието и тишината на съседите да не му стигат височините)! При мен, като пея в някой тъп апартамент на купон, дето съседите са скпаняци и т.н. ефекта е такъв.

 

Иначе ... евала :music336: уффф искам и аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emka радвам се че ти харесва. Слушал сум твоя изпълннеие на Нирвана и знам че си наясно с гръндж музиката.

 

Roshi ® ако толкоз много искаш и ти, да ти дам тряка без вокали влизай и ти <_<

J D Fortune прав си че в тази интерпретация нама нищо авторско. ами такава ни беше целта на този етап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roshi ® ако толкоз много искаш и ти, да ти дам тряка без вокали влизай и ти :)

 

Де да знам :D Не забравяй, че просто си казах мнението - нали в крайна сметка за това са качени тич файлове тука :)

Нямах лоши задни мисли просто споделях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.