Jump to content
Българският форум за музиканти

СИГБЕЦИ


VALENTINA_DAUTEVA

Recommended Posts

направи си списък и ми го дай което го имам ще ти го пратя така просто звучи все едно търсиш инструменталите на всички бг.песни :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи това май не е пич ,а мадама ( предполагам блонди ) . Така че не и се сърдете :headbang:

Това пък е най - малоумното да съдиш за някого по цвета на косата, че и по пола... но няма значение. Относно темата за сингбеци, някъде имаше тема специално за обменяне на такива. Относно правописа - без коментар...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи това май не е пич ,а мадама ( предполагам блонди ) . Така че не и се сърдете :dance:

Това пък е най - малоумното да съдиш за някого по цвета на косата, че и по пола... но няма значение. Относно темата за сингбеци, някъде имаше тема специално за обменяне на такива. Относно правописа - без коментар...

абе вие сте много умни тука а просто за праж пат пиша вав форум и затова а на тоя дето ми прави забележка за правописа нека да ми покаже каде ми е грешката като е толкова умен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи си списък и ми го дай което го имам ще ти го пратя така просто звучи все едно търсиш инструменталите на всички бг.песни :dance:

ами тарсих песента една балгарска роза нея открих и такижа ако имаш няма да са излишни моше и нещто народно :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи това май не е пич ,а мадама ( предполагам блонди ) . Така че не и се сърдете :dance:

Това пък е най - малоумното да съдиш за някого по цвета на косата, че и по пола... но няма значение. Относно темата за сингбеци, някъде имаше тема специално за обменяне на такива. Относно правописа - без коментар...

абе вие сте много умни тука а просто за праж пат пиша вав форум и затова а на тоя дето ми прави забележка за правописа нека да ми покаже каде ми е грешката като е толкова умен

сажалявам това не беше за теб :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаше конкурс за неграмотност във форума, дамата, сътворила тази тема, щеше определено да се класира на първо място :):wacko:

Редактирано от fildi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво ама ти пак не ми даде списък така че ето ти дестина пък ако се сетиш нещо по определено поискай кръстил съм архива http://www.bgshare.com/386321/BG(ИНСРИМЕНТАЛИ И СИГБЕЦИ).rar :)

заповядай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво ама ти пак не ми даде списък така че ето ти дестина пък ако се сетиш нещо по определено поискай кръстил съм архива http://www.bgshare.com/386321/BG(ИНСРИМЕНТАЛИ И СИГБЕЦИ).rar :)

заповядай

БЛАГОДАРЯ ТИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.