Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква китара да си купя?


Blue_Guitar

Recommended Posts

Здравейте!От сега казвам, че не съм хващала дори китара..Имам огромното желание обаче да се науча да свиря.Предполагам, за да ме насочите към нещо трябва да кажа за каква музика ще я ползвам.. рок, метъл /но не твърд/, може някое блусче.Общо взето искам да се науча да свиря за удоволствие, за мен самата.. пък по-нататък кой знае..Та молбата ми е:

Насочете ме каква китара ще ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж, пиша тук и аз не знам защо - абсолютно е невъзможно да се отговори на въпроса ти! Ако те мързи да изчетеш форума за 2-3 дни, намери някой да ти обясни как стои въпросът за китарите, след което се върни и задай въпроса си коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Ibanez, свиря дет и траш метъл и съм напълно доволен!!! А за това какъв модел, зависи от това с колко пари разполагаш :)

 

Поздрави

Камен

Редактирано от Камен Недев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Ibanez, свиря дет и траш метъл и съм напълно доволен!!! А за това какъв модел, зависи от това с колко пари разполагаш :)

 

Поздрави

Камен

 

Като за начало нямам намерение да се хвърлям в по-скъп клас.Нещо за 150-200лв мисля, че ще ми свърши работа за самото начало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй или инак за тия пари друго, освен бюджетно Скуайерче не можеш си взе, така че взимай едно и си 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко това с ползвзнето. Досега не ми беше минало през акъла че освен четка за зъби съм ползвал и китара. Ми като за начало ползвай нещо максимално ефтино да видиш какво ще излезе пък после, ако не забележиш търсачката пак питай тука. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.