Jump to content
Българският форум за музиканти

Една голяма дилема


kkertev

Recommended Posts

Учудващо за мен като въръл фен на ибанез,сега искам да си остана само с фендера,и да си свиря здрав метал........

 

Единия китарист на Slipknot си жули джангърите на Telecaster, така че - на който каквото... :hysterical:

 

Честито!

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си , че за вашия стил тази китара ще се справи и то доста добре, ако можеш да оставиш настрана поне за момент симпатийте си към Ибанците ще разбереш качествата на тази китара, а и щом ти е паснала значи си открил твоята китара, а това е най-важнотолне робувай на марките!

Онзи ден пробвайки един Блек Хартс в Динакорд, с една китара Корт бях изненадан колко е удобна и мекичкар,пръстите сами си вървяха, а беше 300 и няколко си лева и да бих си я купил и няма да ме е срам ,че е Корт-защото ми е удобна! Имам и Ибанец и Фендърр но си обичам и старата Кремона!

Щом ти е паснала почвай да свириш, че доста време изгубихме с тия постове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена че всичко което направих беше наистина загуба на време от моя а и от ваша страна.

В момента двете принцеси (китари)изглеждат по този начин:

 

67546_b.gif

 

neck pu -Dimarzo Paf pro

middle pu-S1 (S) mid pu

bridge pu-Dimarzio Steve special

 

p36358b.jpg

 

neck pu -Dimarzo HS-3

middle pu-Dimarzio HS-3

bridge pu-Dimarzio Area 61

 

И двете китари звучат убийствено мисля че това е най доброто решение.

Благодаря на всички колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами да...кой не би възразил да има в леглото си две прекрасни блондинка и брюнетка...и да си ги редува както си му дойде на кеф...поздравления...с двете си е най-добре...е*и ги дилемите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.