Jump to content
Българският форум за музиканти

Ами сега?


npace

Recommended Posts

hahaa Прасе, ми като вече ти е лесно, затрудни се сам - свири по - бързо всичко, което ти е лесно :cheers: ако смяташ. че ще стане нещо :lol: или захвърли китарата и почни да учиш нещо друго! :lol:

що слушаш всичко, вземи свири Пако..:dance:

а?:huh:

чудя се - как се свири на китара с копитца?:)

някой ден ще пием по бира и щи обясня що трябва да се придържаш към пънка :):greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... Праслак, аз ти викам да си намериш някоя балада на Ерик Клептън. Най баналното ми предложение е "Tears In Heaven". Има и други, но научи да свириш добре първо тая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... Праслак, аз ти викам да си намериш някоя балада на Ерик Клептън. Най баналното ми предложение е "Tears In Heaven". Има и други, но научи да свириш добре първо тая...

дай нещо по-сложно бие, 4овек :) пак да е Heaven, ама Stairway :)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз съм на подобен хал със свиренето, търся си нещо по-сложничко.

Вярно, песни не уча мн., понеже нещо не мога да ги запомням.

Може да хванеш някаква класика - Токата и Фуга, Фюр Елизе, Лунната соната, подобни разни.

Може и някакъв трашец - Annihilator, Testament, Kreator - там сола бол :))

Или пък хвани да учиш арпежчета ;) Аз в момента се занимавам с такива разни неща и си ми е достатъчно трудно, но пък се кефя :))

 

Приятно свирене и успех! :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз съм на подобен хал със свиренето, търся си нещо по-сложничко.

Вярно, песни не уча мн., понеже нещо не мога да ги запомням.

Може да хванеш някаква класика - Токата и Фуга, Фюр Елизе, Лунната соната, подобни разни.

Може и някакъв трашец - Annihilator, Testament, Kreator - там сола бол ;))

Или пък хвани да учиш арпежчета ;) Аз в момента се занимавам с такива разни неща и си ми е достатъчно трудно, но пък се кефя ;))

 

Приятно свирене и успех! :guitar: :guitar: :guitar:

кат търсиш, давай пак да се надсвирваме :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж Прасчо гледам си фен на ню метала фани чуи Unearth, при тях се усеща някво хардкораджииско влияние обаче песничките им са сравнително техничарски пък и солата са ;);):)

 

иначе за техничарски и трудни неща мога да ти направя списък от няколко страници въпроса е да свириш това което те кефи, иначе е смотано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Прасчо,аз незнам кво да ти кажа., и незнам как свирят другите от тоя форум,ама табулатурите са пълен шит...започни да си вадиш песните по слух...или поне така правят повечето мои познати и аз..,а ако ти е лесно пробвай да извадиш нещо на ДЕТ от Individual Thought Patterns,Symbolic или Тhe Sound Of Perseverance..ама със солата...(което смятам че ще ти отнеме доста време..особено солата..!!УСПЕХ!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то аз като не мога да ги изкарам тея на китарата как ще ги изслухтя? иначе по слух гледам да си вадя песните, много полезо упражненийце

иначе сега се кефя на Айран "Мейдън" :) и се чудя как да го извадя солото (първото или първата час, де да знам) на No More Lies

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе сега се кефя на Айран "Мейдън" :) и се чудя как да го извадя солото (първото или първата час, де да знам) на No More Lies

ползвай смело WaveLab-a :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.