Jump to content
Българският форум за музиканти

За меркалий


Black Bird

Recommended Posts

Малко от моя Line6 ....... по точно бившия ... за съжаление , ма не може хем гарга, хем рошава ;)   

Яко Копанье у картофите .... кликай смело

Човек, просто трепеш рибата на пасажи :D;):):D;):)

Звука е убиец, а за "копането" думи нямам :)

Благодаря , макар че не е кой знае какво , но ми попадна тук и се сетих за старото ми ефектче :D еееехххх за записи е страшно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

.....еееехххх за записи е страшно 

 

 

,...за дома6ни условия стават!

 

Тези две фрази изразяват добре моето мнение за POD и др. подобни продукти. За сега не съм чул симулатор който в група да звучи както трябва т.е. като истински усилвател. Естествено, аз съм басист и тия работи са ми чужди, така че не се впрягайте от мнението ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах малко повече пари в сметката си :) ,6тях да подаря този ПОД 2.0 и floor bord-a!!И без това не ги ползвам!И както казах,отсега 6те подминавам тая марка(Line6),като малка гара!Някой от вас да е видял такава масирана реклама от други фирми които продават на професионални студиа и музиканти?...може и да гре6а,ама...

ПОНЕЖЕ ПО СВЕТА ИМА 100-ПЪТИ ПОВЕчЕ АМАТЬОРИ ОТКОЛКОТО ПРОФЕСИОНАЛНИ МУЗИКАНТИ,6-ТАТА ЛИНИЯ РЕКЛАМИРА ПРОДУКТИТЕ СИ СИГУРНО ПОВЕчЕ ОТ КОКА-КОЛА!Е,...за дома6ни условия стават!Но не и за друго!Пък и за парите си качеството им може би струва?! :)

Извинявам се на "истинските" фенове на тая марка :)

 

Е ,зная че имат и професионални продукти...,така че пак се извинявам! :) Сифурно са яки!

подкрепям

може да сме малко но сме силни !

давайте си паричките за лине 6 юса лайна симулатори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичките лайн-а сикс у реката.:green:

Софтуер с АД-ДА

 

Е имам предостатъчно написан за ПЦ и МАК :)

 

 

Да си продават червените манерки :)

 

 

с новия продукт ви показват че сега ще продават директ БоКС

С СОФТУЕРА СИ :)

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да докопам аз една червена сапунерка бъбрек, па за другото - здраве да е.

Към 40 ампа са вътре, все някой ще свърши работа за метъл.

А някой сеща ли се на коя фирма и на кой амп симулатор рекламната фраза беше нещо от рода на: "Получавате еди-колко си кубета, но без хернията" ? ;)

На POD ли беше, на GuitarRig ли беше...? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 40 ампа са вътре, все някой ще свърши работа за метъл.

аз имам един амп. нямам 40 събрани в един 'бъбрек'. но единия който си имам ми върши пре-доволна работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цифров моделинг Yamaha, Цифров моделинг Line 6 - общото е че и двете са цифрови - не можеш да кажеш че Yamaha е по добре от Line 6 само защото си с Yamaha :)

 

btw моделите на Yamahata да не мислиш че са по големи като размер на платката и чипа от т.нар "бъбрек"

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цифров моделинг Yamaha, Цифров моделинг Line 6 - общото е че и двете са цифрови - не можеш да кажеш че Yamaha е по добре от Line 6 само защото си с Yamaha :P

 

btw моделите на Yamahata да не мислиш че са по големи като размер на платката и чипа от т.нар "бъбрек"

друго имах впредвид но няма значение :P ти сам знаеш за какво става дума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.