Jump to content
Българският форум за музиканти

"crazy Chicken Picking"


Recommended Posts

Ето и другото обещано ВИДЕО пар4е - едно лудо кънтри - стил чикен-пикин. Файла е големичък но няма да съжалявате за отделеното време, обещавам ви B) Лайв го правя и доста по-готино и раздвижено, просто камерата ме стъписва малко :P А понякога (по време на видеото се вторачвам в нея, щото гледам в дисплея и да видя какво става междувременно, вляво от мен е компа ми, дето и него гледам ама не се вижда ;)

Акомпанимента го водя реал-тайм с МИДИ бас педал, а брейковете и т.н. ки командвам със суич педал Кетрон ФС-6. Аранжера е Кетрон МидДжей. В по-голямата парчето го свиря фингър-стайл и става много гот - ритмично и ефектно!! Китарата е акустична Ямаха Ф-310-П (неозвучена !!) Вие ще кажете какво мислите ;) ...

 

CHICKEN PICKING - Show Time - VIDEO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма работа! :happy:

на 59-секунда извади физиомутра :godbless:

много палаво произведение

От Кашпировски съм се учил !! Хахахахахахах! Правя такива физиономии щото много ме кефи да свиря такова като на видеото!! Наистина!

 

И аз го гледах после и така съм се смял на физиономиите! :happy: Веселба да има!

Пък и по едно време като се заблях по компютъра не стигнаха праговете по грифа (към края) хахахахаххахх!

Голям майтап падна!!

 

Наздраве!! :godbless::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кънтрито е голяма работа , и аз съм му луд фен ..... ма я хвани телекастера и хвърли тея перца , па като почнеш ... спиране да няма .... :violin: :guitar: :godbless:

А иначе не мога да преценя как се справяш с този труден стил щото не чувам добре китарата .. ма май те бива :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кънтрито е голяма работа , и аз съм му луд фен ..... ма я хвани телекастера и хвърли тея перца , па като почнеш ... спиране да няма .... :violin: :guitar: :godbless:

А иначе не мога да преценя как се справяш с този труден стил щото не чувам добре китарата .. ма май те бива :happy:

Много ме кефи тоя стил, наистина... Голямо удоволствие ми доставя ! :godbless: :guitar:

Телекастера ми е в БГ за съжаление... :wall: От него няма по-гот китара за този стил, но няма как засега ...

От свирене не знам дали го докарвам, ама на туй видео от физиономии го докарвам със сигурност!! Хахахахах!!

 

Наздраве, френд!

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда 4естен ,не ме кефи... китарата не се 4ува...и зву4и размазано...6то не се постара бе? :)

От това по-натурално няма :) Това бе6е целта :):bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма работа! :)

на 59-секунда извади физиомутра :bravo:

много палаво произведение

От Кашпировски съм се учил !! Хахахахахахах! Правя такива физиономии щото много ме кефи да свиря такова като на видеото!! Наистина!

 

И аз го гледах после и така съм се смял на физиономиите! :) Веселба да има!

Пък и по едно време като се заблях по компютъра не стигнаха праговете по грифа (към края) хахахахаххахх!

Голям майтап падна!!

 

Наздраве!! :bravo::)

:) А бе не знам,ама...от както го гледах и слушах сутринта цял ден чувам сигнали... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink::angry:подсети ме да си пусна Албърт Лий...много яко го щипеш туй кънтри

 

B)

:godbless::P Мерси много!! :P:ph34r:

Този стил много ме кефи :P И аз съм голям фен на А. Лий! :P

Год Блесс ю! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.