Jump to content
Българският форум за музиканти

Фиксиран бридж - какво, къде и колко


Recommended Posts

ОК, първият ми въпрос е: Разпознава ли някой този фиксиран бридж?

Демек - какво производство е, марка, вид, стандарт и прочее?

Снимка:

bridge.jpg

Има ли ги в България (или поне подобен китайски аналог), къде и на какви цени?

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен бридж. Не съм виждал сякак такъв или поне не съм обърнал внимание.

 

Модела е: НЕИЗВЕСТЕН, Мястото е: eBay, Цената е: Ниска

 

Веднъж си купих чисто нов бридж за Fender Телекастер - със всичко по него - винтове и капачка даже за ... 10 ЕВРО от Германия (в eBay).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми мяза на Leo Quan от пръв поглед. Той прави и доста популярните струнници за бас BADASS. Аз имам корейският аналог :happy: Взех го от xxxx за 20 лв. преди няколко месеца

 

Има подобни, производство на Schaller, Gotoh и мн. др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има такива за по 20 кинта, ще си взема един, па може и повечко. На мен ми трябва за китара.

Видях бриджовете на Leo Quan - супер яки са, имат и модел с файнтюнери, но не са същите. Това на снимката е от един BC-Rich. Ще погледна те какви фиксирани бриджове позват напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е това, което аз имам :happy: :

 

http://www.guitarpartsusa.com/item--Copy-o...chrome--PROD288

BELQ-1-1.jpg

 

РФ - 20 лв

Принципно е същия като този, който си постнал

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли български сайт, от който да мога да си купя бридж онлайн? Райзин Форс продават ли по интернет?

Ако нема такова животно, наема ли се някой като ходи до магазина да ми купи един от онези за 20 кинта и да ми го прати по пощата? (плащам си, естествено)

Добре ще е все пак някъде в интернет да се види какво предлагат, защото не всичко ще пасне на Кремоната... :think:

 

ЕДИТ: Glacierise май вече не работи в РФ, но във форума имаше още някой, който бачка там. Моля, кажете какъв му е ника да го питам директно.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.