Jump to content
Българският форум за музиканти

"swinging" - инструментал


Recommended Posts

Изрових това парче (цялото) от една стара компилация с МП3. Записах го преди доста време - преди около 6 години - на сцената, докато свирим.

Точно тогава си бях получил новата китара Ibanez Jem7VWh и бях като тибетски монах - не стъпвах на земята от радост !! :) Имах нужда да и се накефя и ми хрумна тази идея и я направих набързо...

 

Ползвах Hughes&Kettner Tubeman II --> Marshall Valvstate VS-100 --> оттам с микрофон и в миксера...

 

Стана интересен тон, макар, че се различава със сегашните ми разбирания, все пак доста време мина оттогава...

 

 

Линка е тук: "SWINGING" - Live

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Явно не си си направил труда да го изтеглиш ... А си постнал по заглавието само, което ... е не съвсем като парчето ... :):):P

 

Пускай по-скоро ;)

 

:hello: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мен ми харесва много както и бруталното ти свирене , така и звука , макар че киатарата стои малко назад според и баслето е малко силно в ниските , ма тва си е лайв запис , така че си е супер ... Евала....... нема сикс/файф ;) Мен точно такъв звук на китарата ми харесва

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

visisndann-e,

ако ми говориш за точкувания ритъм в барабаните... съм съгласен. Има суинг забежка, но твърде стандартна. Затова - рокче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колеги и приятели :bravo::bravo::bravo:

 

@АдХок, само подхвърлих. Дано не си се обидил нещо. Просто така ми се стори, че ... не си го чул. Извинявай ако нещо :bravo:

 

:bravo:

 

Добре дошли и на новите сексапилни обекти във форума !! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижън, много яко лайфче, ама и аз като теб се захласнах по новите попълнения...

ReNaTa, здравей и добре дошла! Гледам ти аз аватара и преглъщам ли, преглъщам... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижън, много яко лайфче, ама и аз като теб се захласнах по новите попълнения...

ReNaTa, здравей и добре дошла! Гледам ти аз аватара и преглъщам ли, преглъщам... :inlove:

Ами и аз така :bravo::bravo:

Май "всички сме за Варна!" :bravo:

 

Хахахаххахах! :hello: :hello: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.