Jump to content
Българският форум за музиканти

Каскадьори с нов албум


Recommended Posts

Абе тука явно има всякакви (съжалявам) изроди !

Момчетата (Каскадьори) са на по 17-20 :think: години,с два албума и безброй участия зад гърба си ! И как да приемат градивна критика,като тя е под формата на заяждане ! И какво значи,че рока е умрял,умира или ще умре ?!

Музиката е изкуство,а изкуството няма давност-има хора които не го разбират !

Редактирано от Drums_master
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз лично не си падам по стила, който Каскадьори свирят ама пък изцяло респект към труда им... :D:virtuoz::) и към отношението с което го правят ;);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не си падам по стила, който Каскадьори свирят ама пък изцяло респект към труда им... :godbless:  <_<  :) и към отношението с което го правят :D  :lol:  :lol:

което си е такам така си е, НО!

Уморих се да чета''ти колко албума си издал, колко концерта имаш, колко връзки..(т'ва последното да не се чете) ''??

Айсиктир кът някой си имал амнайси албума и хъмнайсистотин часа в студио!!!!!!!!!!!

сещам се за няколко човека тука дету шъ ги насерат таквиз отворковци.

нищо че си записват само с компа.

Туй че чантата пътя и за ляб тука сме яли вече.

 

Така че когато някой каже че ''еди кво си'' просто е добре да се осмисли а не да вадим и размятваме пишката,шъ кайш чи много голяма.

 

ахъ..тъй де няма да се плашункате.

Мир и метал да има.

:arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RockMan2005-Приятелю много са ми интересни няколко неща:

1.Как си вадиш извода за нашето свирене и нашият стил като в Провадия свирихме само с Васко Кръпката(демек не сме свирили наша авторска музика,а песните на Васко Кръпката)

2.Вкоя група свириш?От колко време свириш?Колко албума си издал?

4.Това беше преди около 5 години,когато тепърва започвахме да свириме блуз с Кръпката.Ела във Фенса някой четвъртък да чуеш как свирим и тогава да си извадиш един добър,хубав и стойностен извод за нашето свирене и стил.

Катско благодаря.Аре със здраве

Приятелю не се връзвай на такива изказвания хубаво е че сте записали албум по пътя си ще срещнеш много такива дето две ръчички бог им даде да се чешат изодзаде и понеже ушите им са пълни с други неща остава устата която само плюе. УВАЖАВАЙТЕ ТРУДА НА ДРУГИТЕ ЗА ДА УВАЖАВАТ И ВАШИЯ. Успех момчета догодина отново!!!!!!!''Ъ''!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айсиктир кът някой си имал амнайси албума и хъмнайсистотин часа в студио!!!!!!!!!!!

сещам се за няколко човека тука дету шъ ги насерат таквиз отворковци.

нищо че си записват само с компа.

Туй че чантата пътя и за ляб тука сме яли вече.

Ами човек бая голямо значение има колко часа в студио имаш и колко и къде си свирил на живо :read: :read: :read: то ти тва го знаеш ама.....пък ако още не го знаеш ще го разбереш...дано :read: :read: :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не си падам по стила, който Каскадьори свирят ама пък изцяло респект към труда им... :godbless:  ;)  ;) и към отношението с което го правят ;)  :ph34r:  ;)

което си е такам така си е, НО!

Уморих се да чета''ти колко албума си издал, колко концерта имаш, колко връзки..(т'ва последното да не се чете) ''??

Айсиктир кът някой си имал амнайси албума и хъмнайсистотин часа в студио!!!!!!!!!!!

сещам се за няколко човека тука дету шъ ги насерат таквиз отворковци.

нищо че си записват само с компа.

Туй че чантата пътя и за ляб тука сме яли вече.

 

Така че когато някой каже че ''еди кво си'' просто е добре да се осмисли а не да вадим и размятваме пишката,шъ кайш чи много голяма.

 

ахъ..тъй де няма да се плашункате.

Мир и метал да има.

:arrow:

аз пък се сещам за един:)може и да бъркам и да са двама - трима и кво от от това?2-3 души на няколкостотин?ае не се излагай...,че има и леваци и най- вече тъпаци които колкото и пъти да свирят на живо и да записват все не събират акъл-има,само че "Каскадьори" не са от тях а тука тях ги обсъждаме а не вселенските закони на шоубизнеса;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз пичовете съм ги гледал най-малко 5 пъти и то в не малък интервал от време и искам да кажа, че са супер. Малко bonzo понякога излиза с неадекватни изказвания във форума, ама кво да се прави. Важното да свирите пичове, можете го и носите радост и удоволствие с това. Пък вързаните кучета най-много лаят, ако ме разбирате.

 

Respect :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука явно има всякакви (съжалявам) изроди !

Момчетата (Каскадьори) са на по 17-20 :think: години,с два албума и безброй участия зад гърба си ! И как да приемат градивна критика,като тя е под формата на заяждане ! И какво значи,че рока е умрял,умира или ще умре ?!

Музиката е изкуство,а изкуството няма давност-има хора които не го разбират !

:metalist::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами човек бая голямо значение има колко часа в студио имаш и колко и къде си свирил на живо :read:  :read:  :read: то ти тва го знаеш ама.....пък ако още не го знаеш ще го разбереш...дано :read:  :read:  :read:

да има верно,колкото е по голям актива ,по голям е критика-нищо по вече,ама нищо!!!

като влезеш в студиото ( аи на сцената) просто трябва да си изсвириш нещата,за другото се плашункат тонрежисьори,други монтьори и тнт.

Това че в Бг всеки е професор в озвучаване и запис е както всеки си оправя колата и хладилника като почнат да хъркат.

 

п.с.Подгрявал съм IRA DEUM,Валяк и ROTТHIN CHRIST а ти?

Разбира се тука може да се изригне в стил ъм чи ко толкоз .. нали..ам нищо много ясно

затова ..има ли смисъл като няма значение.

Приключих по темата.И не съм казал че тоз или оня не струва, друга ми беше мисълта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз пичовете съм ги гледал най-малко 5 пъти и то в не малък интервал от време и искам да кажа, че са супер. Малко bonzo понякога излиза с неадекватни изказвания във форума, ама кво да се прави. Важното да свирите пичове, можете го и носите радост и удоволствие с това. Пък вързаните кучета най-много лаят, ако ме разбирате.

 

Respect  :cheers:

Какво да се прави аз си падам неадекватен в изказванията по начало.Затова вместо да пиша глупости и да разлайвам "вързаните кучета" или да предизвиквам глупави спорове ще сляза няколко стъпала по-надолу и ще наблягам на свиренето в топлото ми мазе!

А който иска нека ни плюе.Това значи ,че никога няма да разбере смисълът на музиката,която част от света сътворява. :guitar: Хайде повече творете отколкото чатете. :violin: Музиката ще спаси света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.