Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся телефона на басиста на Буги-Людмил Стоилов-Льонди


Gatzo

Recommended Posts

Ако някой знае адрес,тел. или мейл на инж. Людмил Стоилов- Льонди, много добър, даже отличен басист участвал в първите 3 албума на Бараби блус бенд-групата на Буги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Льоди му е прякора ,не Льонди,можеш да го намериш на посочения адрес-

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=12a77395...;Map47_40.y=175

 

,където работи в едно заведение, за повече инфо питай Роко БГ от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Льоди му е прякора ,не Льонди,можеш да го намериш на посочения адрес-

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=12a77395...;Map47_40.y=175

 

,където работи в едно заведение, за повече инфо питай Роко БГ от форума.

Добре, Льоди, но тази карта на България защо????????Възхищавал съм се на този басист преди 10години, когато имаше блус фестивали в Бургас. Искам да го издиря и да го помоля да ме приеме за 2-3 разговора на тема бас китара.

Искам да ми отдели няколко часа за разговор.Не да ми предава уроци, просто да усетя, мисленето, духа на един добър басист. Аз ще платя-това не е проблем, едва ли повече от 20 лв. на академичен час ще ми струва.. Друг жив басист до сега не познавам и не съм слушал а този човек ми вдъхна доверие, инженер, автор на книга-речник на 6 езика, скромен, свирещ, улегнал, сериозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Опитал се е да ти даде линк към точното място на заведението, но линковете на bgmaps.com са временни и 15 минути след създаването си спират да работят и после стават препратка към началната страница.

 

Aко Hillbilly е така добър, може да даде само адреса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Опитал се е да ти даде линк към точното място на заведението, но линковете на bgmaps.com са временни и 15 минути след създаването си спират да работят и после стават препратка към началната страница.

 

Aко Hillbilly е така добър, може да даде само адреса.

Дано , защото не го знам това заведение. ходя по кръчми от 20 години но е факт, че софиянец знае 3 улици по име.Другото е по свързващи точки.5 кьошета, попа, Славейков :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но е факт, че софиянец знае 3 улици по име.Другото е по свързващи точки.5 кьошета, попа, Славейков
:cheers2: ,прав си за това (аз съм леко изключение,защото бачкам като куриер и знам повечето улици)

Да го кажем по свързващи точки-тръгваш от Попа по "Графа" посока Канала (Евл. Георгиев),като стигнеш канала завиваш вдясно към "Моста на въздишките" (НДК),на втората пряка (вдясно,отляво е канала) на около 5 м. има стара жълта къща,в мазето и е кръчмето,където Льоди и Павката Васев (китариста на Монолит) свирят блус май всеки петък.

Този месец след 15-ти,но Льоди работи там и преди тази дата.

едит-надявам се модовете да не сметнат това за реклама .

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Льонди ми ареса.

 

Николай Павлович 7. Бившето "Кърпено" - сега "Bed Rock".

Посещавайте често и ще имате уникалния шанс да си гледате бате Льоди на живо с Павел Васев или с Пешето. А ако сте много късметлии и двамата отсъстват може да ме видите и мен :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Льонди ми ареса.

 

Николай Павлович 7. Бившето "Кърпено" - сега "Bed Rock".

Посещавайте често и ще имате уникалния шанс да си гледате бате Льоди на живо с Павел Васев или с Пешето. А ако сте много късметлии и двамата отсъстват може да ме видите и мен :)

Пешето го познавам. работи във Фактор и свири в 2-3 групи.

Благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.