Jump to content
Българският форум за музиканти

Laptop + китара


denko

Recommended Posts

Здравейте Всички. Въпросът ми е малко hardware, но става дума за китара така, че реши да питам тук. Свиря чрез компа + сансамп by Niki fena. + едно Аудиджи 4. Реших да сменя пц-то с лаптоп + един creative X-fi USB. Та мисълта ми е ще загубя ли нещо от звукът с лаптопа, който по параметри е по добър от настолното ми пц, като пак ще ползвам сансампа :cheers2: включен в УСБ картата която е http://us.creative.com/products/product.as...p;product=17751

 

 

 

Благодаря предварително и се извинявам ако съм сбъркал раздела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще загубиш много - лаптопите не поддържат електрически китари все още - никой не е написал драйвер, даже и за санс амп няма поддръжка в биоса на лампома :)

 

Темата е безсмислена, за това правилен раздел няма...

 

Ако искаш свясна карта не си купувай Креятиф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще загубиш много - лаптопите не поддържат електрически китари все още - никой не е написал драйвер, даже и за санс амп няма поддръжка в биоса на лампома :drummer:

 

Темата е безсмислена, за това правилен раздел няма...

 

Ако искаш свясна карта не си купувай Креятиф :)

 

 

Пределно ясно ми е, че с лаптоп и криейтив не се свири. Въпросът беше, в случая ще загубя ли нето от "звукът", който имам в монента ако може да се нарече звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си подходящ лаптоп за да нямаш проблеми.

За съжаление в магазините винаги назначават некомпетентни служители и ще трябва да се консултираш с някой озвучител, който ползва съвременна апаратура.

Не съм съгласен че при подходящ избор ще се развали звукът - даже напротив ще се подобри.

Но знай че лаптопът може да е два бона и пак да не стане.Гледай компонентите му.

 

Според мен Creative 1 Audigy Live е великолепен избор, подържа си и латенция настройки има си и адекватен софтуер.Не е като лексикон де, но става когато човек разбира как да борави с нея.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.