Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой китарист бихте иска ли да водоте на живо


velit

Recommended Posts

кои китарист бихте искали да видите на живо? :)

лично аз биь искал да видя Ritchie Blackmore :)

просто питам от любопитсво

Редактирано от velit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти ми взема любимеца. Заради него пожелах да се науча да свиря. Още съм много далеч от неговото ниво, но важно е желание да има. Следващ в класацията е Ерик Клептън. Не мога да не спомена китаристите от Gamma Ray- великолепна комбинация- Кай Хансен и Еньо Рихтер.

 

ПП Оправи малко правописа другия път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаш, ама групите му все се разпадат, преди да стигнат до Източна Европа ... :greenangel: Ще трябва явно Мохамед да отиде при планината по някое време в този живот ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз вече видях единия, който исках-Кърк Хамет.Сега ми се ще да зърна и Пейдж (ако че е на 60тина години).Слаш също ми се иска да го видя, така че sevenstring, ако искаш двама Мохамедовци може да отидем при планината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Е па айде, само планината да си намери нов вокал и да поднови обичайната си дейност, че последно май промотираше автобиографията си ...

П.С. Д'е*а тоя Скот Уейланд д'е*а! :greenangel::music336::thumbs_up:

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марк Кнопфлер вече имах огромното щастие да го гледам :punk_guitar: .

Мечтата ми е да видя Джими Пейдж ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Том Морело вече го гледах.

 

Много ми се гледа Ty Tabor с King's X или The Jelly Jam

 

и един, който засега е невъзможен, Kim Thail от Soundgarden.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да видя страшно много китаристи, за съжаление някой от тях се споминаха (Dimebag, Chuck и още много).

 

За мое щастие видях също много от фаворитите ми(Steve Morse, Kirk, мейдънското трио и тн)

 

Слаш определено няма да го пропусна ако се приближи до балканите, ма нещо не идва ;). Най-голямата ми мечта е да видя как Петручи свири пред мен. След тази гледка вече ще мога да се гъкна спокоен. Има още много ама да не ставам многословен :punk_guitar:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва явно Мохамед да отиде при планината по някое време в този живот ...

 

Ако не - планината ще отиде при Мохамед. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джими Хендрикс - май натам отивам :punk_guitar:

Во истина- Ангъс Йънг - първия фаворит ,от когото съм се учил да опъвам теловете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да зърна повелителят на струните, единственият - Бисер Рачев! Майтапя се, ако трябва да съм сериозен, най-силно ме впечатлява Алекси Лайхо, но и да гледам Блекмор няма да ми е излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаш, ама групите му все се разпадат, преди да стигнат до Източна Европа ... :punk_guitar: Ще трябва явно Мохамед да отиде при планината по някое време в този живот ...

+Изи Страдлин и Джордж Бенсън....Сигурно има още доста , ама сега не се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам Джеф Бек най-много, също Пейдж. С кеф бих гледал Пат Матини, Стив Лукатър и Франк Гамбале. Дейв Гилмор също.

Ако кажете, че много искам, не е вярно ;) Гледал съм Джо Пас /Бог да го прости!/, Джон Скофийлд, Тони Айоми, Стив Морз.

Е, Джо Пас беше най-великият, ама сега свири в друг оркестър :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.