Jump to content
Българският форум за музиканти

Акордиране на пиано


elfer

Recommended Posts

Здравейте. Неотдавна се изместих в нова квартира и там имаме пиано. Решихме със съкваритарнтката ми да го оправим. Тя е свирила 10 години и има някаква представа и каза, че се нуждае от акордиране. Някой може ли да ме ориентира приблизителна цена за акордиране на пиано?

 

Ако някой от вас може да се справи с това, може ли да ми даде координати и да посочи сумата, че не разполагам с безкрайно много средства. Благодаря ви. Приятен ден :greenball:

Редактирано от elfer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте! Аз се занимавам с това от десет години вече и в България (съгласно картотеката на Съюза на Музикални Дейци :) ). По принцип акордирането струва по-скъпо, но у нас сме се спряли с колегите на 20 евро, заради сравнението му с други стоки и услуги в Европа. НО ако се налага ремонт това се начислява отделно. Обадете се! 0878 871394 или 0894201235 или 02 8528923.

 

За повече информация: http://KristianPiano.hit.bg/

Успех и приятно слушане:

 

Акордиране на пиано

 

Здравейте. Неотдавна се изместих в нова квартира и там имаме пиано. Решихме със съкваритарнтката ми да го оправим. Тя е свирила 10 години и има някаква представа и каза, че се нуждае от акордиране. Някой може ли да ме ориентира приблизителна цена за акордиране на пиано?

 

Ако някой от вас може да се справи с това, може ли да ми даде координати и да посочи сумата, че не разполагам с безкрайно много средства. Благодаря ви. Приятен ден :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте, аз също имам нужда от професионалист в тази област, понеже пианото ми се нуждае не само от акордиране, но и от известен ремонт. Ако телефоните, дадени по-горе, са все още действителни, ще Ви се обадя, за да се уточним за подробностите.

 

Поздрави! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е валидно и точно въпреки инфлацията и световната криза :girl_witch:

 

Здравейте, аз също имам нужда от професионалист в тази област, понеже пианото ми се нуждае не само от акордиране, но и от известен ремонт. Ако телефоните, дадени по-горе, са все още действителни, ще Ви се обадя, за да се уточним за подробностите.

 

Поздрави! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновено трудно достижимите за акордиране пиана имат мужда от повече грижа от едното акордиране - пратете ми снимки на добре осветените механика и педали при свалени двата вертикални големи капака, защото както знаете и зъболекарите отказват диагноза по телефона ;-)

Ако намерите още две пиана (в читалището или библиотеката) ще се разпределят транспортните разходи на трима клиенти (издавам фактури) и ще измислим нещо! yxa@mail.bg

За София е лесно. Обаче аз съм от Пазарджишко. Бихте ли пътували за акордирането на само едно пиано?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За всички, които се интересуват от акордиране: Акордиране - Димитър Величков (Шмидт)

Включително и извън София. Човекът е много печен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.