Jump to content
Българският форум за музиканти

Заместител на Di бокс?!


canev

Recommended Posts

Здравейте приятели!

 

Рових се из форума ,но информцията ,която ми трябва не открих.Иде реч за DI бокс ,който да играе ролята на миксер, или миксер с вграден DI boks,no da e malyk s 3-4 kanala/ /искам да включа още една китара и микрофон ,само.Повече ще ми трябва за живо свирене ,не за запис./По нататък ще записвам,затова искам устройство ,което да ми служи и в бъдеще.

Koe e най-доброто което мога да си купя до 150 лв и струва ли си?

Благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е идеята за DI-box + смесителен пулт? Защо трябва да има пултът DI-box? Някакви особени проблеми при свързването на пулта към останалите елементи на озвучителната система ли има, що ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е идеята за DI-box + смесителен пулт? Защо трябва да има пултът DI-box? Някакви особени проблеми при свързването на пулта към останалите елементи на озвучителната система ли има, що ли ?

 

 

Не просто задавам въпроси.Не може ли 2 в едно.Нямам нито микс /а искам да мога да включа още една китара и микрофон/,нито пък имам DI бокс, искам подадения сигнал към компа да е добър.Защо трябва да купувам две отделни неща?Ako има DI боксове с 3 канала,то тогава нямам нужда от микс.Интересува ме има ли такива" чудеса"

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива комбинации няма, поне до ценовата граница, която е посочена. Имам чувството, че трябва добре да прочетеш темите за DI-box във форума. Сигурен съм, че с малко усилие ще се ориентираш какъв е смисълът от DI box, защо е необходим и за какви цели.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прегледах темата мисля, че най-разумния вариант за теб е този:

http://www.soundcraft.com/product_sheet.asp?product_id=121

китара, микрофон, слушалки и т.н. при това с добро качество :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.