Jump to content
Българският форум за музиканти

Чухте ли че идва в Пловдив великия Paul Gilbert


jororock

Recommended Posts

Нещо много тийнейджърски дух се появи в темата... все едно ще идва Кърт Кобейн, не Гилбърт...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ,задръстен съм, ние от село сме така но все пак да ти се обади Пол!!! ;) -ти си голяма работа!-не съм ти расказвал на мен като ми се обади Бил Клинтън че ще идва в България и ми каза -Хай Жоро аз съм Бил!-Помниш ли ме?-ееееее-един път ходихме с теб на риба в Доспат!-еееееееееееййййййййййййй братко половин час не мога да се сетя кой ми се обажда! ;) сетих се чак като ми припомни как правехме тройка на една циганка на пазарджишко шосе-от тогава си пада по свирките!-ха ха ;) -е вярвам ти вече-поздрави на Пол!!! :thumbs_up:

Ти твърдиш, че му се е обадил, а човека просто каза, че е получил обявление.

Знаеш ли, че някои сайтове предлагат услуги като да те добавят в мейлинг лист и да те уведомяват за събития, нови статии и т.н.

Има и друго нещо наречено RSS feed, което е нещо подобно на горното.

Стига си се правил на интересен.

Все пак братко-обявление от Пол(първа дружка)-както и аз от Бил-загряваш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ,задръстен съм, ние от село сме така но все пак да ти се обади Пол!!! ;) -ти си голяма работа!-не съм ти расказвал на мен като ми се обади Бил Клинтън че ще идва в България и ми каза -Хай Жоро аз съм Бил!-Помниш ли ме?-ееееее-един път ходихме с теб на риба в Доспат!-еееееееееееййййййййййййй братко половин час не мога да се сетя кой ми се обажда! ;) сетих се чак като ми припомни как правехме тройка на една циганка на пазарджишко шосе-от тогава си пада по свирките!-ха ха ;) -е вярвам ти вече-поздрави на Пол!!! :thumbs_up:

Полегнал съм си аз на диванчето и по едно време телефона ми звъни ... Ама така ... международно ми звъни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак г-н Gilbert идва в Филибето и това е ;) супер!-радвам се много защото е един от китаристите които са повлияли най-много на стила ми на свирене, и е китариста раздаващ най -много себе си за да покаже как стават някои виртоозни хватки,и как трябва да се учи китара-за разлика от Малмстийн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но за прилика с Бисер Рачев..... ;)

На лаф-моабет го обърнахте тука, че вече и идеологическо-китарно-фенски спорове има почва да се заформят.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.