Jump to content
Българският форум за музиканти

Книжки


Recommended Posts

100 на 100 е коментирано вече, но тъй като не съм чак от толкова отдавна в този форум, не намерих подобно нещо... Както и да е, та въпросът ми е, можете ли да ми дадете линкове към книги/ръководства за правене на китари, в PDF формат... Виждал съм много яки такива, които се продават в Интернет и ми е интересно да ги разгледам, ако някой ги има сканирани или нещо подобно... Айде пишете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали някой може да ти даде,но по принцип потърси в интернет за някои големи лютиери или лютиери на големи фирми и тм можеш да видиш начина на изработване на една китара с всичките му хави,като цифри,врем е и каквото още ти трябва:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм :think: заинтригува ме, може ли да посочиш някои заглавия

Еми ето например, виж този линк -> http://www.buildyourguitar.com/books/books.asp?vat=yes

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dark, има едно издателство Verlag Erwin Bochinsky във Франкфурт от където съм си купувал такива книги но за щтрайхови инструменти .

 

Verlag Erwin Bochinsky GmbH & Co. KG

Münchner Str. 45, 60329 Frankfurt/Main

T: (069) 2713789-0, Tfax: (069) 2713789-94

 

Поискай им да ти изпратят каталог с книгите им. Много са точни.

 

Доколкото си спомням инат специално книга за кострукцията и схеми за ел. китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече намерих книги в ПДФ формат, но мерси все пак... 10х на fracture!

Аууу, дай некой линк pls B)

 

А, на някой да му се на мират чертежи с размерите и всичко необходимо? ..че аз намерих тук там ама са само платени...и ако са на по-нестандартни форми още по-добре.

 

мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, на някой да му се на мират чертежи с размерите и всичко необходимо? ..че аз намерих тук там ама са само платени...и ако са на по-нестандартни форми още по-добре.

 

мерси

Ето чертежи - стандартни, нестандартни, квот' си харесаш... :metalist:

 

http://www.guitarbuild.com/modules/mydownl...ewcat.php?cid=5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.