Jump to content
Българският форум за музиканти

Първите ни студийни записи


pepislang

Recommended Posts

Днес изнамерих на една стара касетка мои записи от миналия век...ужас-1991 до 1994 година.

Естествено умрях от смях като ги чух,но пък ми хрумна да направя такава тема,която може би ще е интересна.

Предлагам всеки който има такива стари неща(и все пак записани в студио или поне с разбираем звук)да ги покаже тук.

Аз започвам с първия си записан в студио инструментал,който се казва 'Ветровете на времето' и е от 1991година.

Ето пък ТУК един друг от времето когато свирих с Rag Dolls 1994.Казва се 'Fingers' и си личи влиянието на Joe Satriani ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле!

Доре че не мога да постна нищо от този си период,че не само аз ще умра от смях, ами и всички тук ще ми се смеят с гъза си!

1990 - 1993 бяха култови години за мелодичния грайд!

Ако не вярвате , питайте jFog... той също помни! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

помни да ;);)има някоя друга касетка ама са далеч...верно

 

п.с.Батка минаха петилетки а? ;)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pepislang, тъй като не си писал много за себе си, а си музикант с не малко опит, сподели, моля те, повече от биографията си на музикант. Мисля, че ще бъде полезно за всички.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pepislang, ;)

 

И двата инструментала са изключително приятни, композирани и изсвирени страхотно!

Особено ми хареса Fingers - много Satriani, много гот! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pepislang, тъй като не си писал много за себе си, а си музикант с не малко опит, сподели, моля те, повече от биографията си на музикант. Мисля, че ще бъде полезно за всички.

;)

Дърт съм наистина-нямам живи съученици...то се видя :-))

 

Лошото е че имам и по-стари записи...

 

Ако темата се разрастне ще пратя и други неща от 1989та а и имам записи правени в Щатите с кака Соня Васи,ама нека и други да постват да стане интрига ;)

Иначе сега ми правят сайт, и там ще ми има по-подробна биография,а ако искаш и TYK може да ми прочетеш биото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pepislang, :godbless:

 

И двата инструментала са изключително приятни, композирани и изсвирени страхотно!

Особено ми хареса Fingers - много Satriani, много гот! :dance:

За съжаление качеството е лошо защото го прехвърлях от касетка(нямам ги на ЦД)на компа.

Мерси за комплимента-навремето ми бяха гордост тези неща,но тепърва ще вкарам разни майтапи с Рег Долс,Огнен Звук,Соня...хахаха!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pepislang,  :godbless:

 

И двата инструментала са изключително приятни, композирани и изсвирени страхотно!

Особено ми хареса Fingers - много Satriani, много гот!  :dance:

За съжаление качеството е лошо защото го прехвърлях от касетка(нямам ги на ЦД)на компа.

Мерси за комплимента-навремето ми бяха гордост тези неща,но тепърва ще вкарам разни майтапи с Рег Долс,Огнен Звук,Соня...хахаха!!!

тва ако е лошо качество аз ще си резна топките -лудница е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pepislang,  :godbless:

 

И двата инструментала са изключително приятни, композирани и изсвирени страхотно!

Особено ми хареса Fingers - много Satriani, много гот!  :dance:

За съжаление качеството е лошо защото го прехвърлях от касетка(нямам ги на ЦД)на компа.

Мерси за комплимента-навремето ми бяха гордост тези неща,но тепърва ще вкарам разни майтапи с Рег Долс,Огнен Звук,Соня...хахаха!!!

тва ако е лошо качество аз ще си резна топките -лудница е!

Имах в предвид че аз ги нямам на хубаво качество,а и няма от куде да ги взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън от Джи МЕйл-а идвам и нищо :godbless:

очаквах да ги видя и чуя от там, с тия коментари грях ви е на душата ако не го качи някой там да кефнем и ние тука :D а? :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изнамерих на една стара касетка мои записи от миналия век...ужас-1991 до 1994 година.

Естествено умрях от смях като ги чух,но пък ми хрумна да направя такава тема,която може би ще е интересна.

Предлагам всеки който има такива стари неща(и все пак записани в студио или поне с разбираем звук)да ги покаже тук.

Аз започвам с първия си записан в студио инструментал,който се казва 'Ветровете на времето' и е от 1991година.

Ето пък ТУК един друг от времето когато свирих с Rag Dolls 1994.Казва се 'Fingers' и си личи влиянието на Joe Satriani :P

ейййййййй баси якото...личи си че си стара кримка B):)B):):bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е много яка....само дето първите ми записи са от 96-та година ама посмъртно не ми се показват, че ше умра от срам.... B)

И моите са точно оттогава и аз нямам никакво намерение да ги показвам поради същата причина. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1990 - 1993 бяха култови години за мелодичния грайд!

ABSO-FUCKING-LUTELY!!! B)

Много младежки банди имаше тогава из ВТ. Колко джангър сме вдигали по тавани и мазета, колко дет, грайнд, пънк и шопска салата се издумтяха по онова време...

Наивни млади момчета с очукани мотики и със саморазпадащи се барабанни компилажи... Жестоки години на кръв и агресия! B):):bravo: Много ми липсват онези времена, ЕЙ!

Бих дал всичко да мога да се върна в онези детско-шношески години.

При нас "апогейът" беше по-късно (от 1993 нататък) когато се събрахме в даскало. Имам записи оттогава, включително и няколко записани на касетофон Респром :bravo: Срам ме е да ги публикувам, но вкъщи си ги слушам с носталгия. И най-вече с кеф!

Откакто си взех телефон, мелодията ми е от една наша песен от 1994г. - "Некролог в делириум" :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

 

 

Междудругото, това е СТРАХОТНА тема!

ROCK ON! :bravo::bravo::bravo:

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.