Jump to content
Българският форум за музиканти

загуба на време:)


badhabittt

Recommended Posts

... предлагам тук всички да си напишат по една две песнички  които са  приятни за свирене ...

а не да му пишем програма, какво да заучава.

хмда, :) по този случай запращам нещо неангажиращо и ей така, за разцъкване, вслу4ай че си нямаш друга работа :)

 

RATM-Bombtrack

 

а за който няма - и песната!

хохохо! :)

Редактирано от Morello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

соррка, ненам 6то :godbless: не6то не съм много добр в тея работи с линковете :godbless: , оба4е виж на мейла на форума, там я има 100% :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А! що ?!! Линковете сработват - ама за да стане това, се оказа че първо човек трябва да си логне в gmail-a - идиотийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Хвани научи на Theater -The Glass Prisson

и друго мое любимо за свирене /и за слушане/ - Home

Според мен DREAM THEATER нямат неприятни за слушане и свирене парчета. Цялото им творчество плюс кавърите е изпипано страхотно. На мен още от 1989 година най-любимо за свирене и слушане ми е партията на J. Myung в инструментала The Ytse Jam ;) от албума "When Dream And Day Unite". :headbang::headbang::headbang:

Наздраве за тях :headbang: да са живи и здрави още дълги години и да ни радват с още много албуми пълни с хитове !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвани научи на Theater -The Glass Prisson

и друго мое любимо за свирене /и за слушане/ - Home

Според мен DREAM THEATER нямат неприятни за слушане и свирене парчета. Цялото им творчество плюс кавърите е изпипано страхотно. На мен още от 1989 година най-любимо за свирене и слушане ми е партията на J. Myung в инструментала The Ytse Jam :D от албума "When Dream And Day Unite". :):D;)

Наздраве за тях :headbang: да са живи и здрави още дълги години и да ни радват с още много албуми пълни с хитове !!!!

:D

Събрахме се Тиатъристите!

Да, наистина няма нищо неприятно за свирене в тях, имат обаче някои песни в които някак си Миунг е малко по-назад - а в Ytse Jam, е са той си е в центъра направо:)...

По темата - Сега си губя времето с учене на Cought in a Web и на Take the Time. Едно е да пилиш части от тях на китара, друго е на баса, и то целите...

 

пс. дано наситина ни радват с добри албуми, щото последните два нещо не ме кефят много. Не са като предишните просто - дано се нахъсят и направят нещо в стил "Images..." или "Awake"... ае като старите си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то станала разгорещена темата аз тей като не казах нито една песен пък нали аз направих топика та последната песен с която си губих времето е много позната на всички но аз пък я свирих по-забавно

 

 

 

MASTER OF PUPPETS пробвайте да свирите китарните сола на баса на мен това ми беше заниманието последните 2 дена много зарибяващо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.