Jump to content
Българският форум за музиканти

здравейте


Recommended Posts

здравти и от мен, отскоро съм тук въ форума , чета всеки ден и понеже съм, сравнително начинаещ научавам все повече и повече благодарение на вас.

 

кавам се драгомир живков , роден съм и живея в каварна,завършил СОУ " ст.караджа" , уча задочно в колежа към ТУ варна , 1 година -специалност стопанско управление. наесен живот и здраве 2 година.

 

свиря на бас китара,малко барабани ако ми дадат , умея да въртя умело акустична китара по празненства и седенки с цел завладяване поредното сърце на някоя млада дама.

 

басист съм на група Access и с колежката галя до днес (вчера) свирихме заедно в тази група, дано и занапред отново да се засечем в някоя група, преди това съм свирил с приятели в няколко мазета и нашенското средно училище. не мога да се похваля с нещо кой знае какво , но се надявам занапред все повече и повече да се развивам като музикант.предпочитан стил- рок,блус,джаз,фънки , абе всичко без блек, дет и всякакъв по тежък метъл, не харесвам и чалга, както повечето тук. занимавам се и с озвучаване, в свободното си време работя към читалището в каварна и озвучавам мероприятията организирани от него. от форума освен галя,познавам Geo когото дълбоко уважавам като музикант и човек. иначе съм работил като барман в няколко от кафенета в града, в момента безработен и изцяло отдаден на музиката(докато не ми свършат парите). харесвам фотографията , дългите разходки в природата(избиваме на поезия), завършил съм курсове по капитанско право и съм дипломиран леководолаз

 

 

за женската част от форума да уточня че не съм женен,нямам деца , малко пия, почти не пуша, красив съм(редно е да се упомене), симпатяга, чувството за хумор не ми е излишно. абе пич :metalist: :idea:

 

ако има нещо друго питайте :)

Редактирано от DRago
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да няма , аз за поне 3 се сещам най-малко. галя, Jolene и една от модераторките. може и още да има но не съм разбрал, все пак е по добре от нищо, пък и важно е да са "отбрана порода" а е просто някакви си момичета :metalist: все пак това тука е форум за музиканти а не някакво място за срещи, да свирим пък те мацките сами ще ни се лепят след време (като съм богат и дърт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравти и от мен, отскоро съм тук въ форума , чета всеки ден и понеже съм, сравнително начинаещ научавам все повече и повече благодарение на вас.

 

кавам се драгомир живков , роден съм и живея в каварна,завършил СОУ " ст.караджа" , уча задочно в колежа към ТУ варна , 1 година -специалност стопанско управление. наесен живот и здраве 2 година.

 

свиря на бас китара,малко барабани ако ми дадат , умея да въртя умело акустична китара по празненства и седенки с цел завладяване поредното сърце на някоя млада дама.

 

басист съм на група Access и с колежката галя до днес (вчера) свирихме заедно в тази група, дано и занапред отново да се засечем в някоя група, преди това съм свирил с приятели в няколко мазета и нашенското средно училище. не мога да се похваля с нещо кой знае какво , но се надявам занапред все повече и повече да се развивам като музикант.предпочитан стил- рок,блус,джаз,фънки , абе всичко без блек, дет и всякакъв по тежък метъл, не харесвам и чалга, както повечето тук. занимавам се и с озвучаване, в свободното си време работя към читалището в каварна и озвучавам мероприятията организирани от него. от форума освен галя,познавам Geo когото дълбоко уважавам като музикант и човек. иначе съм работил като барман в няколко от кафенета в града, в момента безработен и изцяло отдаден на музиката(докато не ми свършат парите). харесвам фотографията , дългите разходки в природата(избиваме на поезия), завършил съм курсове по капитанско право и съм дипломиран леководолаз

 

 

за женската част от форума да уточня че не съм женен,нямам деца , малко пия, почти не пуша, красив съм(редно е да се упомене), симпатяга, чувството за хумор не ми е излишно. абе пич :metalist: :idea:

 

ако има нещо друго питайте :)

Хей, Каварна! :D :D

 

Добре дошъл от мен и от съгражданина ти Кристиан Паскалев - не безисвестният каварненски хакер/китарист/културист и каквото се сети6 там о6те :P;)

Радваме се, да те чуем!

 

До съвсем скоро!!

 

;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за женската част от форума да уточня че не съм женен,нямам деца , малко пия, почти не пуша, красив съм(редно е да се упомене), симпатяга, чувството за хумор не ми е излишно. абе пич :metalist: :idea:

 

ако има нещо друго питайте :)

:D:D тъй беше като за АДРЕС 4000....хъхъхъхъхъх :P шегувам се...Добре си ни дошъл..Каварна е хубав град...я си напиши адреса че форумците като идват за концерти да не търсят хотели и квартири ;);););):P:P .....хъхъхъх сетих се за филма Бай Ганьо "Абе те и други ма канят ма реших...при теб ша спя" :P;);););););):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от мен и от съгражданина ти Кристиан Паскалев - не безисвестният каварненски хакер/китарист/културист и каквото се сети6 там о6те :bravo: :bravo:

за китарист знам че е , ама за хакер или културист не съм чувал, поздрави го от мен и да си идва по скоро че искам да му купя китарното лампово кубе :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл във форума колега, тука е много приятно както сам виждаш, ако се надяваш да свалиш някого едвали ще успееш. поздрави новият ви барабанист от мен.

 

Данчо ти с Кристиян заедно ли свириш , с него не се познавам лично но съм чувала добри думи за него като музикант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от мен и от съгражданина ти Кристиан Паскалев - не безисвестният каварненски хакер/китарист/културист и каквото се сети6 там о6те :D :D

за китарист знам че е , ама за хакер или културист не съм чувал, поздрави го от мен и да си идва по скоро че искам да му купя китарното лампово кубе :)

Добре до6ъл и от мен!

Само искам да ти кажа,4е никакво кубе не продавам :)

Явно не6то си се объркал,... или не си разбрал :)

Та така ...поздрави на вси4ки приятели в Каварна

6те се видим скоро... някъде към 7-8.септември.

Доскоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл във форума колега, тука е много приятно както сам виждаш, ако се надяваш да свалиш някого едвали ще успееш. поздрави новият ви барабанист от мен.

 

Данчо ти с Кристиян заедно ли свириш , с него не се познавам лично но съм чувала добри думи за него като музикант.

:) Ами време е да се запознаем :)

Приятно ми е Кристиан!

Благодаря за семплите добри думи :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за китарист знам че е , ама за хакер или културист не съм чувал, поздрави го от мен и да си идва по скоро че искам да му купя китарното лампово кубе :) ...

И аз не знаех, че е културист и хакер, ама той така казва :)

Хаххахахахахаха :)

 

@Аксес - с Паскала свирихме няколко лета по пиано-барове и пъбове из Варна и Златни пясъци. Сега го дръпнах тук при мен в Гренландия, да ми е по-наблизо, че е по-лесен за контрол така. :D;) Пък и имаме планове за съвместни проекти, ама не можем да се разберем кой да пее в тях - Р. Дж. Дио или някой друг :D Накрая май сами 6те си пеем ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.