Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво стана с барабаните в Rising Force ?


Recommended Posts

Добра вечер колеги! Та днес минах през xxxx в центъра зад Булбанк и за мое огромно съжаление забелязах, че няма абсолютно никакви дръм стоки. Някаде бях чел или някой ми беше казал, че xxxx правят магазин специално за барабани, но след като се разрових ненамерих нищо.. Ии някои ако знае нещо по въпроса моля да сподели :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок извинявам се... Иам предвид всичко свързано с барабаните - сетове, тренажори, палки, чинели, кожи, хардуер, винчета болчета, ...вакса за палки и др. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от няколко седмици са в нов магазин само за барабани. намира се в една пряка на пиротска. Аз бях да слушам каси и имаше към 6-7 сета и сумати чинели.

 

разширяват се хората ... ама трябваше да питаш хората в магазина а не тука да разпитваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мисля че магазина който търсите е този: "София Ямаха друм център" ул."Г.С.Раковски" №138(ъгъла с Аспарух) тел: 029854565.Въпреки че не съм от София ,много пъти съм пазарувал по телефона,магазина е доста добре зареден и доставят нещата за 1 ден по Спииди-то. :thumbs_up:

Редактирано от visorski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

като тръгнеш от РФ в посока кирков пазара, пресечеш Т.Александров и движиш само по същата улица ще ти дойде отляво. Оня ден случайно минах от там. Има и няколко китари и други хавици, но основно "тъпанарски" хави. Около 500 м от централния магазин

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръм стоки?!!!!! :) a можеш ли да разясниш какво е дръм??? :thumbs_up: 4е...ни в българския ни в английския има такава дума ! ;)

 

 

То и "4"-ката не е "ч", но какво да се прави... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.