Jump to content
Българският форум за музиканти

Ravenous - репетиция


Glacierise

Recommended Posts

Ей тука http://info.datacom.bg/ravenous/ има една наша репетиция - със стария барабанист (тоя преди YtseJam :) ) и стария вокал. Абе зле е, ама се добива представа. Идейно се надявам че е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Много яки китарки и вокалите също много ме кефят -абе Ице знае 6то прави:lol:))Виж барабаните хи4 не ме кефят,но това си е моето лично скромно мнение:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах Ropewalker - mastered.mp3

Без да искам мнението ми да звучи негативно но ми се струва че целия умисъл в песните е "вижте колко технични и добри музиканти сме" че е здраво бичене по инструментите е ушевадно, но ми бяга малко идеиката на песните. Може би си е в мен проблема де :violin: .

 

За 03. No Return съвсем не мога да изкажа мнение щото е стил далечен от вкуса ми.

Респект за сложните идеи и изпълнения все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука http://info.datacom.bg/ravenous/ има една наша репетиция - със стария барабанист (тоя преди YtseJam :blink: ) и стария вокал. Абе зле е, ама се добива представа. Идейно се надявам че е :P

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

:(;););):lol::(;):lol:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахххххххх тиииииииииииии с джаксън ше ми свириш :blink::blink::blink: дайте илядо лева бе и аз искам. мдааааааааа наточил съм се на аватара си ама тва е др тема

много е добро за репетиция е направо супер не ми е стила но звучи мдааааа

 

искаааам джаксън ама май ще трябва да слушкам повече тази година . само да го намеря тоя дядо коледа :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах Ropewalker - mastered.mp3

Без да искам мнението ми да звучи негативно но ми се струва че целия умисъл в песните е "вижте колко технични и добри музиканти сме" че е здраво бичене по инструментите е ушевадно, но ми бяга малко идеиката на песните. Може би си е в мен проблема де :violin: .

 

За 03. No Return съвсем не мога да изкажа мнение щото е стил далечен от вкуса ми.

Респект за сложните идеи и изпълнения все пак.

Леле пич! :) Застреля ме :) Аз си мислех, че е идейно, а технически зле :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука http://info.datacom.bg/ravenous/ има една наша репетиция - със стария барабанист (тоя преди YtseJam :) ) и стария вокал. Абе зле е, ама се добива представа. Идейно се надявам че е :D

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

:D;):P;):P:):D;):P;)

Пич, фърли си един бой на доставчиците ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, фърли си един бой на доставчиците :)

Това едва ли ще накара испанските(ако не се лъжа) доставчици да направят collaboration :) със българските такива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Except for maybe the fact that the band were hailing from Austria, Ravenous were not exactly too different from the majority of thrash bands in Europe.

 

Дам..търсенето на свободно име е гааадна задача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Erectile Disfunction ще бъде страничен пънк проект, като първата песен ще се казва dog fucker, бяхме измислили и тъпа мелодийка, ама сме е позабравили :)

Скоро ще почваме с барабаниста на ОРК, па да видим как ще се промени стилово ravenous

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, догфакър, и после 'меките пишки', 'попара виагра сипвам на прасето' и издаваме сингъл :)

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.