Jump to content
Българският форум за музиканти

Street Of Dreams Jam


Recommended Posts

От няколко дни се навърта у нас едно парче на Joe Lynn Turner, старо такова - от Рейнбоу от едното време. Ама е римейк.

Малко мазнее, може би и Майкъл Болтън щеше да го изпее по-твърдичко, но парчето е готино, та носи.. И ми се допя.

Ето, пускам едно вокалче:

 

http://media.putfile.com/Street-of-Dreams-Jam

 

Чакам бас линии, бас сола, бас какво ли не.

И други инструменти също (няма празно място в трака, но го разделете, ако искате да си вмъкнете сола).

 

Гласът е съвсем сух, не съм слагала никакъв ефект. Който свири отгоре, да миксира и да "маже".

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мааа-лиии :greenangel: , като гледам к'ва гробовна тишина се е възцарила в тая тема - муха да бръмне, ще се чуе...

 

Обаче наблюдавам, че съотношението между колонките "Видяна" и "Отговори" по повечето теми е (около) 1 към 100.

 

Е, ще почакам. След около 110-тия посетител вероятно ще имам поне 1 отговор. Желателно е да ползвате някакъв басов инструмент - туба, контрабас, бас-китара (fretless, wireless, HELP-less bass - вие по-добре ги разбирате от мен тия неща...) :greenangel:

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бе мацка, супер си! :greenangel: Много тембрист, точен и вдъхновяващ глас имаш! Не знам как така още никой не се е включил... :)

Ако не си бях осакатила лявата ръка, бих ти праснала една китара и едни бек вокали с огромно удоволствие.

Парчето е едно от най-любимите ми и е страшно удоволствие да се изпее. :greenangel:

 

Според мен можем да изчакаме до 1001-вото виждане, тогава може да дойдат Али Баба и 40-разбойника да запишат нещо... (баси, биг бенда!!!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа Браво на вокала . Запалих се по песента , това е по-важно.

Поиграх си малко с трака , дано не ми се сърди авторката .

http://media.putfile.com/Angelina-vokal-master

http://media.putfile.com/Angelina-vokal-choir

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<<Цък>>

 

Малко унплугед издрънчах набързо

 

п.п. Извинения към заклетите фенове :cheers2:

 

Страшно готино е станало :rockon::):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам достатъчно умения да се включа :thumbs_up: но не мога да не похваля страхотното изпълнение на авторката :recourse: и Delyan.... Браво :thumbs_up: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<<Цък>>

 

Малко унплугед издрънчах набързо

 

п.п. Извинения към заклетите фенове :cheers2:

 

Ейй, мнооого хубаво е станало! И интересно звучи. И ме кефи! :headbang:

И нещо странно: докато си го пеех сама, си го възприемах като "парче на Рейнбоу".

Е сега с тоя акомпанимент взе да ми звучи като "женско парче" (смях!).

 

Благодаря за хубавите отговори... (Към bony: написах три реда резюме, за да не разводнявам темата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Айде след Delian да се включи и Dilian :thumbdown: Така - ето го моя кратък наистина вариант (ще изчакам да ми дойдат струните че да не си режа пръстите с тея тука) . http://media.putfile.com/Street-Of-Dreams-My-Try

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.