Jump to content
Българският форум за музиканти

Pantommind


Recommended Posts

Почти година съм в този форум,и смея да кажа ,че съм много доволен (с малки изключения :D )от престоя си тук и от запознанството с някои невероятни колеги :) .Ето и малко инфо за мен:

 

1)nickname:pantommind

2)Възраст: Над трийсетте отиде,тц тц тц.....

3)Образование: Ако се "отнася" до инструмента на който свиря,къде средното ще дойде почти :D

4)Вашият инструмент/и: Всичко що се чука(разбирайте: удря,блъска,налага,млати,тъпче с крака,и прочие насилствени действия)Така като се замисля, барабаните(ударните) са най-тормозения инструмент-бой,бой и само бой....И да не съм чул от разни там китаристи и пианисти,че им е зор на репетиция! :-)

5)Предпочитан музикален стил: progressive rock/metal,електронна музика,фюжън

6)Вашият вдъхновител: Zonder е единият,а другите са много

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Малиии,ако почна да ги броя...(морски пясък да броя-я-я :D ) :многобройни формации,стилово абсолютно противоположни ,като се почне от хард рок,през хевиметъл,хардкор,гост в кънтри група:-),свирене по мероприятия,(кат дядо Елтън Джон-сватби,кръщенета,сборове и седянки) със знайни и незнайни музиканти..

Най-незабравимите ми "лайв"участия : 17.02.2005 с Fates Warning(аз за жалост свирих в подгряващата група,да не се объркате,ей:-)))

Другото беше преди има няма 12 години с Радо Шишарката и Ачо Циганина,на една циганска сватба,дето с ножове и саби ни принудиха да свирим 9 часа нон-стоп кючек след кючека,мила моя майно льо.....

Голяяяямата ми любов и основното нещо в музиката,което ме вълнува и занимава най-много от 10 години насам, е групата ми PANTOMMIND Ако скучаете,хвърлете по едно око на сайта:-)

8)Странични интереси: Компютри-момпютри,кас'тофони-мас'тофони,интернет-минтернет...

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Стига толова,че колкото повече говоря,повече глупости ще кажа.Все пак,благодаря ви,че отделихте от ценното си време да прочетете горенаписаното:-) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

 

 

Правите страхотна музика в PANTOMMIND, за пръв път ви чух на концерта на Fates Warning и бях изключетилно приятно изненадан...Показахте, че българския прогресив рок/метъл има бъдеще и може да се слуша и навън - :) за което!

 

Чакаме само да излезе албума и тук /малко парадоксално се е получило/...

 

 

 

ROCK ON! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вЕлсоте , както се казва :) (в раздел Представяне, че иначе верно отдавна си тук май....)

:headbang:

 

а за албума - верно парадокс...че си го поръчах от амазон.цом. Българският прогресив трябва да се подкрепя...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се кви са тия грозни кофи, дето свиреше на тях на концерта на Фейтс?

И кой ги направи тия скапани снимки също така... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия грозни кофи, дето свиреше на тях на концерта на Фейтс

Хахахахах,човече не съм свирил НИКОГА на по "удобни"барабани,еваларка ти прайм :headbang:

 

а за албума - верно парадокс...че си го поръчах от амазон.цом. Българският прогресив трябва да се подкрепя...

10х за което,малко хора биха го направили :) ...Парадокс си е май,албума ти да се продава по света,но не и в собствената ти държава...Дано по-скоро се появи таа пущина България на световната карта :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен :hello:

 

Pantommind е страхотна група и прави жестока музика... Накефих се максимално като ви слушах на Fates Warning :headbang::beer:

Вземете верно го издайте тоя албум тук и ние да си го вземем ;)

И да не забравите да издадете още 5-6 платинени :beer:

Успех и смело напред! Имате много фенове :)

 

:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Мисля, че не само форума, но и целокупния български Рок печелят от съществуването на групи като Pantommind. :hello: А това, че не се продавате в БГ не е парадокс, а .... :killyou:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.