Jump to content
Българският форум за музиканти

Maestro Guitras


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Продават се и други марки, и Richwood(Които звучат доста приятно за парите си), и Blade(които на мен много ми харесаха, като ги пробвах във фактора), и Cort(които са, според мен, на прилични цени), дори яко оплютите Stagg(които не мисля,че имат осезаемо по-гаден звук от другите китари в тоя ценови клас)....

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене твърде много автора се е захласнал по това, че има надпис "Gibson" на китарата.

При толкова евтини китари, надписа едва ли е от значение.

 

Като добри и известни по-евтини китари в някои западни страни може да се приемат Richwood(която е много продавана в UK), Blade и др..

За съжаление, тези марки са твърде неизвестни у нас, понеже тук има много роби на марки.

Всички предпочитат да свирят с squier by FENDER, евтина тояга, ама IBANEZ, и много други подобни примери.

За сметка на това, един куп китари, които едва ли са чак толкова по-лоши биват тотално оплюти, без дори да са пробвани, само защото не са нисък клас на никой голям производител :D . А че се правят във същите фабрики, от същите материали, със същите машини, че дори имат елементи, които са рязани със същата CNC програма - на кой му пука?!? Нали не са евтина серия на Gibson, Fender или Ibanez?

 

Не, не съм се захластнал по този малък надпис Gibson на покривалото на тръс-род-а. Просто искам Лес Пол, който да е в ценовия клас на Скуайър, защото нямам ~1000 лева за Епифон. Това е главната причина за пускането на тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те биват, да... изработката им не е хипер-мега добра, но достатъчно добра, за да се свири без особени проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.