Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте! Нарочно не пускам темата в раздел "китара", понеже това отчасти се отнася до изработката на инструменти. Та въпроса ми е откуде мога да си купя заключваме за Ibanez S470 ? Обиколих няколко магазина и никъде нямаше, разговарях,чрез един от магазините с Икономов, но той каза , че имал цяла система на цена 280 лв, а аз не искам да ме гърбят с цял флойд заради едно заключване.На моето му се развали едната вътрешна резба :greenangel: и трябва да си купя ново. Въобще откъде си купувате части за китарата, когато става дума за хардуер? В чужбина гледам има всичко необходимо по магазините, а тук е толкова кът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си стъдове от Томан и си оправих проблема с трема. Едни други джаджички ми ги донесоха от Туркия.

Онлайн такива части могат да се купят и от stewmac, на ibanezrules, един ЮК сайт бях намерил скоро и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^да, това е добър въпрос :thumbs_up: Доколкото съм запознат голяма част от фирмите не доставят до България. Имаше един пич в София, Кепъша ли как му викат... бях му гледал сайт някъде , но вече не помня къде беше. Някой ще може ли да ми даде линк да видя той какво предлага. Ще съм благодарен за инфото. Практически с моя проблем флойда ми става неизползваем, понеже ще разстройва, та мамата си трака :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://musicjam.hit.bg/

 

И аз се интересувам от къде могат да се купуват готини резервни части за китара на нормални цени. В Томан някои неща излизат скъпо, някой има ли идея за някой магазин в ибей, които да шипват до БГ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.