Jump to content
Българският форум за музиканти

Честито !


Guest

Recommended Posts

Честито ми ! :)))))

 

Имам нова китара :wow:

Jackson, черен, обаче какъв модел точно е не мога да кажа, има формата на Dinky, със обърнатата глава на грифа, 22 прагчета, флойд роуз (издълбано е "Licensed under Floyd Rose Pats.", ся до колко е лицензирано е друг въпрос, ама е издълбано на флойда :Р)

Има заключване горе на грифа, един потенциометър за Tone, един за Volume, 3-way pickup switch - с два двойни адаптера е (надписани Jackson,хе-хе)

 

Общо взето това е, предполагам че беше със струни девятки или даже осмици, понеже бяха доста мекички (и ръждясали :wow: ). Смених ги със комплектче .10 D'Addario, което вирна страшно много задната част на флойда, бутах пружините отдолу, играх си сума ти време, обаче в момента е почти хоризонтален, съвсем лекичко задната част е вдигната, но не ми се иска да бутам още пружините, все пак е нова и не искам да я пр***а още отначало.

Смъкнах леко надолу струните (от стъдовете на флойда), и сега се свири сравнително лесно :)

 

Не знам кво още да кажа, просто много й се кефя и реших да се похваля :)

Много, ама много й се кефя :) :) :):):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито - милиони да изкарваш с нея, само внимавай с баланса на флойда, че аз така си прее*ах първия айбанец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ти е честита и със здраве да тормозиш всичко живо около теб :cheers:

 

П.С. Egon, Sinergy е пауър метъл банда, имайки в предвид че аватара му беше Алекси Лайхо сигурно на тях ще се е кръстил :ph34r::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ти е честита и със здраве да тормозиш всичко живо около теб :D

 

П.С. Egon, Sinergy е пауър метъл банда, имайки в предвид че аватара му беше Алекси Лайхо сигурно на тях ще се е кръстил :D:P

много любима група :metalist::headbang::headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

off

 

Ще я чекна ей сегинка :headbang:

Suicide by my side (2002) - Задължително! :read: :metalist:

 

off

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито - милиони да изкарваш с нея, само внимавай с баланса на флойда, че аз така си прее*ах първия айбанец.

добре бе пич хахахахахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/офтопик

 

®sinergy - в подписа ти стои едно нещо, за което си мечтая от доста време !!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

/офтопик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ми ! :)))))

 

Имам нова китара :wow:

Jackson, черен, обаче какъв модел точно е не мога да кажа, има формата на Dinky, със обърнатата глава на грифа, 22 прагчета, флойд роуз (издълбано е "Licensed under Floyd Rose Pats.", ся до колко е лицензирано е друг въпрос, ама е издълбано на флойда :Р)

Има заключване горе на грифа, един потенциометър за Tone, един за Volume, 3-way pickup switch - с два двойни адаптера е (надписани Jackson,хе-хе)

 

Общо взето това е, предполагам че беше със струни девятки или даже осмици, понеже бяха доста мекички (и ръждясали :wow: ). Смених ги със комплектче .10 D'Addario, което вирна страшно много задната част на флойда, бутах пружините отдолу, играх си сума ти време, обаче в момента е почти хоризонтален, съвсем лекичко задната част е вдигната, но не ми се иска да бутам още пружините, все пак е нова и не искам да я пр***а още отначало.

Смъкнах леко надолу струните (от стъдовете на флойда), и сега се свири сравнително лесно :)

 

Не знам кво още да кажа, просто много й се кефя и реших да се похваля :)

Много, ама много й се кефя :) :) :):headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Ами 4естито и от мен!!!!

Само 6те си позволя да ти кажа 4е за тази китара(твоятя имам впредвид),най добре 6те я усети6 с комплект струни 9-ки.Например Yngwie свири с 8-ци.

От 10-ки нагоре са за китари с vintige tremolo...,за блус,...джаз т.н....

Пак 4естито! Да си я ползва6 със здраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/офтопик

 

®sinergy - в подписа ти стои едно нещо, за което си мечтая от доста време !!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

/офтопик

е ся к во да ти я подаря ли? :headbang: :evil: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.